З березня за телефон доведеться платити більше

15.02.11 15:33 2606 1

З 1 березня у деяких абонентів "Укртелекома" припиняється посекундна тарифікація місцевих дзвінків і вводиться фіксована абонплата.

З березня за телефон доведеться платити більше

Частина абонентів "Укртелекому", телефони яких підключено до застарілих аналогових АТС (більш сучасні - цифрові. – ред..), отримала від компанії повідомлення про те, що з 1 березня у них припиняється посекундна тарифікація місцевих дзвінків і вводиться фіксована абонплата. Причина - застаріле обладнання погодинного обліку, яке буде демонтовано.

Через це у абонентів, які не витрачають на розмови дуже багато часу, рахунки за телефон зростуть майже на чверть.

В самому "Укртелекомі" розповіли, що зараз фізособи-городяни, що користуються стаціонарним телефоном, вносять в місяць 19,73 грн. абонплати (у селах - 10,51 грн.). При цьому вони мають право на 12 000 нетарифікованих, тобто безкоштовних секунд (200 хвилин) розмови. За кожну зайву хвилину розмови понад цих двохсот треба заплатити 5,4 копійки, а якщо наговорити більше 840 хв. на місяць, то хвилина обійдеться вже дешевше - 3,78 коп.

Невелика частина абонентів і зараз з технічних причин платить фіксовану абонплату - 27,02 грн. (У селах 12,02 грн.). Тепер їх кількість значно зросте, тому що, за даними "Укртелекому", на таку абонплату (27,02 грн.) переведуть з 1 березня третину абонентів (більше 3 млн номерів).

Посилаючись на власне джерело у Мінтрансзв'язку, з розвитком мобільного зв'язку люди стали набагато менше користуватися стаціонарними телефонами і більшість вкладається в ліміт 200 хв. в місяць. Таким чином, ті, хто мало користується телефоном, залишаться в програші.

Натомість "Укртелеком" вбиває відразу двох зайців: заощаджує на експлуатації систем обліку часу і отримує додатково по 7 грн.на місяць з кожного апарату, разом близько 20 млн грн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Юля
  Юля
  16-02-11, 09:58 | IP:178.74.203...
  Вот же... мля! ((((
  ну все кому не лень наживаются!
  у меня в подъезде добрая треть - пенсионеры. так они только детям и звонят. и сомневаюсь, что по часу сидят на телефоне. получается что в лимит вписываются, а нагрузку на пенсию им увеличивают.
  возмущению нет предела!
  закончится тем, что только пенсионеры и пострадают. ведь молодые (если будет невыгодно) вообще просто откажутся от городских телефонов. такая тенденция наблюдается уже последних 3-4 года.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама