Які документи потрібні для безвізового в'їзду в Ізраїль

23.02.11 09:59 12960 4

Незважаючи на введення безвізового режиму між Україною та Ізраїлем, в аеропорту "Бен Гуріон" від українських туристів все одно вимагають документи про мету поїздки

Які документи потрібні для безвізового в'їзду в Ізраїль

Міністерство закордонних справ України радить українцям, які їдуть в Ізраїль, мати при собі документи, що підтверджують мету поїздки. Про це під час брифінгу повідомив спікер МЗС Олександр Дікусаров.

«Для громадян України, які від'їжджають в Ізраїль, обов'язково мати документи, що підтверджують мету поїздки. Якщо це приватна подорож, то українцям необхідно мати запрошення від  сторони, яка зустрічає з контактом для того, щоб не потрапити в ситуацію, коли прикордонні служби не допустять їх на територію Ізраїлю», - сказав спікер, коментуючи інформацію про повернення українців з причин невідповідності наявних документів при проходженні прикордонного контролю в ізраїльському аеропорту «Бен Гуріон».

Угода між Україною та Ізраїлем про скасування візового режиму для короткострокових поїздок громадян набрала чинності 9 лютого. Відзначимо, що необхідність отримувати візу для візиту в Ізраїль вимагала не так грошових, як тимчасових витрат. Консульський збір у посольстві Ізраїлю становив всього 195 грн, проте для отримання самої звичайної туристичної візи потрібно було пройти досить складну процедуру і зібрати велику кількість документів.

Так, посольство просило запрошення від ізраїльської турфірми, ваучер з готелю з оплаченим проживанням, довідки про доходи, а сплатити консульський збір можна було в єдиному місці - банку «АКБ Траст-Капітал». А туристичним групам у кількості понад 10 осіб для відвідування країни взагалі потрібно було заручитися дозволом МВС Ізраїлю.

Тепер для візиту в Ізраїль потрібно лише купити квиток на літак - так заявляють чиновники обох сторін. Однак на практиці все буде не так просто. При такій перевірці прикордонні служби можуть попросити пред'явити ваучер на готель, зворотний квиток, страховку - будь-які документи, які підтвердять платоспроможність туриста. Також потрібно враховувати, що перебувати на території Ізраїлю без візи можна буде не більше 90 днів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дело
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Наталья
  Наталья
  24-02-11, 06:16 | IP:178.74.202...
  Господин Гой, для евреев в последние годы виза открывалась на срок действия загранпаспорта, т.е. на 10 лет. А это для вас сделали безвизовый режим, а вы все недовольны. Сидите лучше дома!!!
 • 3. ларка
  ларка
  23-02-11, 19:36 | IP:84.109.40...
  гой- это не еврей.еврей- это иудей.вот и все переводы,товарищ гой.к нам приезжали и,надеюсь,еще будут приезжать из Винницы люди,неевреи,-они достойные люди-совсем не "собачье говно".не обижайте их.они этого не заслуживают.ГОВНО ПЕРЕВОДИТСЯ КАК ХАРА.это так -для общего развития.приезжайте на землю обитованную- посмотрите сколько христиан сдесь-люди копяь всю жизнь деньги чобы хоть раз в жизни окунуться в святой для них воде Иордана.но видимо для вас это чуждо и не понять.вот вы и злитесь.а может вы визами занимались?а теперь отобрали у вас этот лакомый кусок?ведь проще стало приехать как в израиль так и в украину-близких повидать да на могилы сходить...
  я в Израиле........я всегда люблю возвращаться в Винницу-НЕ ВАМ МЕНЯ СУДИТЬ!
 • 2. Dmytro
  Dmytro
  23-02-11, 17:58 | IP:46.227.138...
  Будь яка країна повинна вживати заходи для забезпечення власної безпеки. Вважаю, що вимога, щодо надання документів, що посвідчує заплановане місцце перебування в країні є виправданою. Тим паче в Ізраїлі, те далеко на все так і спокійно.
 • 1. Гой
  Гой
  23-02-11, 17:53 | IP:96.224.16...
  Вы никак не можете понять, что безвизовый режим создан для евреев-граждан Украины, что бы они без лишних хлопот ездили на "Землю обетованую". А с Израиля, чтобы пейсатые без проблем въезжали в Умань. Не евреи, - "гои"-(в переводе с "идышь" - собачье гавно)там не нужны.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама