Дітей, народжених не у пологовому будинку, більше не реєструватимуть

15.03.11 12:37 2517 3

Відтепер в Україні, дітей, народжених не в пологовому будинку, не реєструватимуть, за винятком екстрених випадків.

Дітей, народжених не у пологовому будинку, більше не реєструватимуть

За словами колишнього лікаря-акушера В'ячеслав Закревського, народжених, наприклад, в літаку або на лайнері, як і раніше реєструватимуть за актом капітана.

Домашніх дітей, які з'явилися на світ без зайвих свідків, треба буде реєструвати через суд. Виняток робитимуть лише тим, хто дійсно просто не встиг доїхати до пологового будинку.

Отримати свідоцтво про реєстрацію дитини зі старим пакетом документів - довідкою від педіатра і заявами від двох свідків - більше не вдасться.

Для українок, які народили після 1-го січня, така новація стала справжнім сюрпризом. Без виписки з пологового будинку вони - не батьки,а дитини - не існує.

Зазначимо, поза стінами лікарні щорічно народжує близько 10 тисяч жінок. Експерти вважають: того, хто свідомо йде на пологи вдома, додатковими довідками не відлякати.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:gazeta.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Борис
  Борис
  21-03-11, 10:05 | IP:80.91.180...
  Саша, значит в заметке написана откровенная чушь?
 • 2. Саша
  Саша
  15-03-11, 15:52 | IP:77.121.107...
  Начальник пресс-службы МОЗ Светлана Тихоненко:
  Указ по изменению регистрации новорожденных был утвержден в Министерстве юстиции Украины. Однако единственное внесенное изменение касается формы отчетности, тогда как процедура регистрации новорожденных осталась прежней. Теперь появится две ведомости: в одной будут отмечены дети, рожденные в роддоме, в другой – все остальные случаи.

  Согласно законодательству, для регистрации ребенка родители должны предоставить в органы ЗАГС свои паспорта; документы, являющиеся основанием для внесения ведомостей о родителе ребенка (свидетельство о браке, заявление матери, совместное заявления матери и отца ребенка, заявление отца, решение суда об установлении отцовства), а также справку о рождении ребенка из роддома. В случае, если ребенок родился дома, или в другом месте, факт и время его рождения подтверждаются подписью двух свидетелей, присутствовавших при родах, а также медицинской справкой о пребывании ребенка под контролем лечебного учреждения.
 • 1. громадянин
  громадянин
  15-03-11, 14:32 | IP:46.247.212...
  Як і все , що робить цей уряд - аби не було нас на цій планеті!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама