США спростили візовий режим для українців

27.04.11 17:22 2311 3

Сполучені Штати оголосили про те, що українці, які одержували візи менше року тому, відтепер не будуть проходити співбесіди для їх повторного отримання.

США спростили візовий режим для українців

США в односторонньому порядку спростили візовий режим для українців: громадяни, які одержували візи менше року тому, відтепер не будуть проходити співбесіди для їх повторного отримання. Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

За словами прес-секретаря МЗС Олександра Дікусарова, на виконання домовленостей, досягнутих за результатами третього засідання українсько-американської комісії зі стратегічного партнерства, 7 квітня цього року в МЗС України відбулася робоча зустріч на рівні керівників консульських служб МЗС України та посольства США в Україну .

"У контексті подальшої лібералізації візового режиму та поглиблення міжлюдських контактів американська сторона оголосила про своє одностороннє рішення скасувати з 20 квітня цього року для тих громадян України, які протягом останніх 12 місяців вже отримували американські візи, необхідність проходження співбесіди при повторним зверненні за візами ряду типів", - повідомив він.

За статистичними даними посольства США в Україні, цим спрощенням вже зараз можуть скористатися "більше 10% від загальної кількості потенційних аплікантів", зазначив Дікусаров.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Из США
  Из США
  28-04-11, 01:51 | IP:71.183.180...
  И что вы будете здесь делать? Женщины будут стоять на пятачке вместе с полячками и латыносками и ждать когда придёт пейсатая матка чтобы взять кого-то на пару часов почистить серебро или помыть унитазы. (если возьмут, если берут то постарше возрастом, молодых не берут что бы не было семейного скандала) А для мужчин вообще работы нет да и у вас права на работу нет. Жильё вы не снимете - у вас нет работы. Может быть койку на Брайтоне в подвале среди нелегалов и наркоманов. Вот вам такие льготы украинцы придумали "демократические" американцы.
 • 2. Умный
  Умный
  27-04-11, 20:33 | IP:217.30.199...
  шобы чурка запомнил
 • 1. Чурка
  Чурка
  27-04-11, 18:21 | IP:217.20.174...
  які одержували візи менше року тому, відтепер не будуть проходити
  які протягом останніх 12 місяців вже отримували американські візи, необхідність проходження
  для тих громадян України, які протягом останніх 12 місяців вже отримували американські візи, необхідність проходження

  нафига это три раза писать?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама