Запрацював "Пенсійний калькулятор"

06.09.11 10:23 6219

Для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України розроблено програму "Пенсійний калькулятор".

Запрацював "Пенсійний калькулятор"

Для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України розроблено програму "Пенсійний калькулятор", яка призначена для надання громадськості інформаційних послуг у частині визначення розміру за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону України № 1058-ІV від 09.07.2003 р. "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Завантаживши з офіційного веб-сайту Пенсійного фонду програму "Пенсійний калькулятор" на локальний комп’ютер, кожен бажаючий зможе самостійно здійснити розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі.

Слід, однак, мати на увазі, що розрахунок робиться лише за двома параметрами – заробітна плата і страховий стаж, тому обчислена в такий спосіб сума пенсії може розглядатися лише як орієнтовна.

"Калькулятор не в змозі врахувати всіх обставин, які є підставою для визначення права на пенсію, та окремих особливостей, що впливають на розмір пенсії, – каже заступник Голови правління Пенсійного фонду України В.Никитенко. – Точну суму пенсії кожній конкретній особі зможе визначити тільки працівник управління Пенсійного фонду на підставі всіх поданих заявником документів."

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Пенсійний фонд України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)