Триває перевірка димових та вентиляційних каналів

30.09.11 10:30 5964 4

Фахівці відповідної служби сповіщають вінничан про свій прихід за допомогою оголошень

Триває перевірка димових та вентиляційних каналів

Сьогодні у Вінниці ведеться активна робота аварійно-диспетчерської служби по прочистці димових та вентиляційних каналів. За статистикою, кожен 5-ий прилад треба обов'язково прочищати. Якщо цього не зробити вчасно, може статися витік чадного газу. А це зрештою, не виключає летального випадку.

Аби належним чином перевірити прилади, фахівці відповідної служби, сповіщають вінничан про свій прихід за допомогою оголошень. Вони розвішані на дверях під'їздів житлових будинків. Втім робочі постійно стикаються з небажанням господарів впускати до себе в квартиру. Дуже часто люди просто відсутні вдома. Докладніше у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Самсон(не из США)
  Самсон(не из США)
  03-10-11, 07:58 | IP:80.91.178...
  С каких это пор в США,жители самостоятельно обслуживают жилье-это ответ предыдущему оратору ,бывшему жителю "с.Кацапетовки Мур-Куриловецкого района" на столь предыдущий правдивый комментарий.В США за все платят деньги обслуживающим предприятиям и в голову никому не прийдет взять за услугу деньги и ее не выполнить-эти вещи строго караются Законом.А у нас еще действуют старые коммунистические стериотипы-не сделать,но приписать.А наше ЖКХ-это фельетон,который безсовестно приписывает не только на проверке каналов,а на:уборке территории и подъездов,вывозке мусора,подаче тепла,воды и обслуживанию домов.И кому в карманы идут эти неконтролируемые денежные потоки-одному богу известно.
 • 3. Из США
  Из США
  01-10-11, 18:35 | IP:71.183.183...
  Если жить по-принципу, -"Моя хата с краю"... то вы вечно будете жить в гавне. Когда я приезжал в Винницу на побывку и мне пришлось снимать квартиру, первым что я сделал, вместе с уборщицей, - помыл панели в подъезде, и ничего со мной не случилось, что это не моя "хата" и что мне за 60...
 • 2. Олександр
  Олександр
  01-10-11, 09:06 | IP:178.95.141...
  Повністью погоджуюсь з попереднім коментарем, років 25 тому назад, по будинках ходили фахівці, по перевірці димових каналів, навіть були книжки, а зараз того ніхто не робить! Як кажуть поки грім не гряне, - мужик не перехреститься, так буде і з цією службою.
 • 1. Іван
  Іван
  01-10-11, 06:08 | IP:80.91.178...
  Є брехня і є дуже велика брехня.Так от це дуже велика брехня,бо упродовж 20-ти років,в місті Вінниці димові та вентиляційні канали ніхто не перевіряє.Тільки берут підписи у мешканців і то не у всіх(бо половину підроблюють),але гроші списують з мешканців по графі утримання будинків.Тільки чудо спасає Вінничан від біди.А вот на старих будинках,навіть виходи на дахи завалено.Це дуже легко перевіряється,тільки треба бажання влади цим питанням перейматись,а не декларувати велику діяльність.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)