Реформування медицини у Вінниці: перші висновки

20.03.12 12:51 4260 4

Які кроки в рамках реформи вже зроблено у Вінниці, які, в зв'язку з цим виникли проблеми та які шляхи їх вирішення знайшли у місті?

Реформування медицини у Вінниці: перші висновки

Вже майже рік в нашій області реалізується пілотний проект реформування медицини. Реорганізація передбачає розмежування первинного, вторинного та третинного рівнів надання мед.допомоги. У місті першим кроком, згідно і з законом, стала поява Центрів первинної медико-санітарної допомоги. У Вінниці вони з'явились на початку цього року. Які відмінності має нова система медичного обслуговування? Як зорієнтуватися городянам у нововведеннях? Де знайти свого сімейного лікаря? Відповіді на ці та інші питання дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Небезразличный
  Небезразличный
  21-03-12, 10:23 | IP:194.44.242...
  А що ж лишається робити лікарям, коли з них вже 4 шкури дере їх керівництво, буцімто на різні фонди лікарень, в місяць доходить до 400 грн. з лікаря, то на ремонт, то на вікна, то ще на щось. От вони і змушені збирати подать з паціентів, інакше треба зі свого карману, а це третя частина місячної зарплати. Ось такі реформи!
 • 3. Валерий
  Валерий
  20-03-12, 22:33 | IP:178.74.229...
  Про яку реформу йде мова ,бідні лікарі деруть три шкури з ше бідніших паціентів .Оййойойой десь мае бути межа .
 • 2. Оксана
  Оксана
  20-03-12, 21:45 | IP:178.74.234...
  Цілком підтримую Олександра! Це просто несинітниця, а головне, що самі лікарі від цих новацій далеко не в захваті... А що робиться в поки залишених дитячих поліклініках? Це просто жах! Пооб'єднувати довелось декілька дільниць в одну, педіатри в шоці від нескінченних черг і нових пацієнтів. А зарплата в них яка була така і залишилась. Сподіваюсь, що ця реформа себе не випрадає, однак ціною відчуваю вона стане занадто дорогою, адже на вагах життя дітей та кожного з нас...
 • 1. Олександр
  Олександр
  20-03-12, 14:20 | IP:178.95.163...
  Це чергова державна дурниця, це не проблема Людмили Грабович, вона змушена підкоритись так званному експерименту над людьми, в який портапила і Вінницька область.Бідні ці лікарі,які зараз працюють, а також бідні ті пацієнти, яких за інших умов можна було-б врятувати від смерті. Так, таке є за кордоном, але там так десятиліттями, і рівень забеспеченності громадян, там на декілька порядків вищий.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)