Як працює гастроентерологічне відділення міської клінічної лікарні №1

18.04.12 12:17 5954 3

Зміни у медичній галузі: гастроентерологічне відділення.

Як працює гастроентерологічне відділення міської клінічної лікарні №1

Ми продовжуємо розповідати про зміни в роботі закладів охорони здоров'я в місті в рамках нового законодавства по реформуванню медицини. Сьогодні мова піде про Гастроцентр. Створили його у 2000 році на базі міської поліклініки №2. З початку реформування медичної галузі центр став відділенням міської клінічної лікарні №1.

"Моя Вінниця"
Теги: лікарні
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Наталія
  Наталія
  28-09-13, 15:06 | IP:213.238.8...
  Сьогодні, 28.09.13 прийшла в поліклініку, щоб черговий лікар мене послухав. Лікарня в суботу працює в черговому режимі з 10 до 12. Проте на вході мене зустрів головніший за головного лікаря - сторож, і повідомив, що черговий терапевт сьогодні видає лише довідки про смерть, а слухати нікого він не може. А так як я ще жива, то змушена була шукати терапевта в іншому місці, в приймальному віцдділенні, де і була дуже гарно прийнята і вислухана і словесно і по лінії пульмонології. Ось такий у нас медичний сервіс.
 • 2. НАТАЛЯ
  НАТАЛЯ
  28-04-12, 14:33 | IP:77.121.99...
  То там була завідуюча С.Кавка-чудова людина,та чудовий лікар.НЕВЖЕ У НАШИХ БЕЗГОЛОВИХ ГОРЕФОРМАТОРІВ ХВАТИЛО РОЗУМУ ВИСТАВИТИ ТАКУ ЛЮДИНУ.
 • 1. Кирило
  Кирило
  21-04-12, 16:54 | IP:77.121.99...
  Взяли горехформатори викинули це успішно працююче відділення с центра міста з міськоі поліклініки №2 на Вишеньку.Викинули на пенсію завідуючу яка утворила це відділення в 2000 році з величезним досвідом лікувальноі роботи і поставили свого чоловіка в керманичи цією справою,без досвіда.....
  А результати,ми будемо бачити упродовж найближчих пару років,коли ці захворювання будут прогресувати у нас хворих людей.Хай живуть горереформатори:Рева,Черешнюк,Грабович і еже з ними.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)