У поминальну неділю рух приватного транспорту буде обмежений

19.04.12 12:25 3526

У поминальну неділю упродовж дев’яти годин рух приватного транспорту від вул. 50-річчя Перемоги до Тиврівського шосе буде обмежений

У поминальну неділю рух приватного транспорту буде обмежений

22 квітня, у поминальну неділю, буде організовано безкоштовні експрес-перевезення до міського кладовища поблизу с. Лука Мелешківська. Перші рейси автобусів, задіяних у перевезеннях, здійснюватимуться вже з 7:30. Останні - о 16:30. Відправлення пасажирів буде проводитись з площі Перемоги, у зворотному напрямку - від АЗС Тиврівського шосе.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, який організовує перевезення, звертає увагу автовласників на те, що рух приватного транспорту по вул. 50-річчя Перемоги, Данила Нечая, Тиврівське шосе від просп. Коцюбинського до об'їзної дороги Тиврівського шосе - на час проведення перевезень буде заборонений.

Під'їхати власним автомобілем до міського кладовища поблизу с. Лука Мелешківська можна буде через об'їзну дорогу з Немирівського напрямку виїзду з міста. Паркування приватного автотранспорту в районі Тиврівського шосе повинно здійснюватися за умови дотримання вимог Правил дорожнього руху з обох сторін об'їзної дороги, а також Тиврівського шосе в напрямку села Лука Мелешківська.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)