ДАІ оприлюднила перелік нових штрафів

03.11.08 10:42 8251 17

Змінені адміністративні покарання за порушення Правил дорожнього руху вступають у дію вже з 17 листопада.

ДАІ оприлюднила перелік нових штрафів

штрафи, збільшені у десятки й у сотні разів торкнулися усіх порушень -  чи то у дорожньому русі, з технічного боку, або ж за порушення у документації.

До уваги порівняльна таблиця штрафів.

Зазначимо, що змінились і повноваження суб`єктів із розгляду справи. Якщо раніше по деяких статтях рішення по покаранню міг виносити лише суд чи начальник ДАІ, то відтепер такі повноваження отримали й інспектори ДПС.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 17. Петро
  Петро
  02-12-08, 00:42 | IP:89.21.79...
  Вчора близько 12-00 на т-образному перекрести Гоголя-Пирогова(створюючи аварійну обстановку) стояла службова 9-ка ДАІ і по перекрестю(створюючу аварійну обстановку) бігав спіробітника ДАІ с фотоапаратом і фотографуфав рухаючи в напрямку Пирогова автомобилі.Так новий Закон "поліпшує" пропускну безопасну спроможність наших міських доріг і допомагає нам жити.
 • 16. Семен
  Семен
  30-11-08, 05:44 | IP:89.21.79...
  Цей закон направлений на поповнення державного бюджету Украіни,поліпшення матеріального стану робітників ДАІ,но не для наведення порядку на (наравленнях)шляхах Украіни.
  Його треба негайно відміняти,як Закон амморальний(з першоі до останьоі статті) для злиденного народу Украіни.
  Вас пани(депутати,президенти) ніхто не буде вибирати,як Ви можете так знущатись над власним народом.
 • 15. Семен
  Семен
  26-11-08, 04:34 | IP:89.21.79...
  Зверніть увагу,що співробітник ДАІ,в одностороньому порядку,при відсутністі доказовоі бази,буде винімати з нашоі кішені гроші,які дорівнюють мінімальній заробітній платі.Ви скажете - не порушуйте,а як це можливо при стані наших доріг,відсутністю транспортних розв*язок, парковочних майданчиків,кількістю транспорту.Видно ті люди,яки приймали цей Закон, його навіть не читали.Бо Він направлений на поліпшення матеріального стану рабітників ДАІ,а не для поліпшення БДР.Треба цей Закон негайно відміняти, як аморальний для народу Украіни.
 • 14. Иван
  Иван
  26-11-08, 04:20 | IP:89.21.79...
  Видимо ВС хочет,что бы народ Украины,живущий на краю бедности,не только отменил этот Закон,но и разогнал этот ВС,который принимает такие антинародные Законы,направленные на уничтожение собственного народа.
 • 13. Михаил
  Михаил
  25-11-08, 16:37 | IP:89.21.79...
  Этот Закон требует срочного приостановления и серьезных доработок,так как направлен сегодня на уничтожения живущего за чертой бедности Украинского народа.Для того,что бы устанавливать такие Европейские суммы штрафов,надо такие же Европейские зарплаты,дороги и некоррумпированное общество,в том числе и ГАИ.Сегодня Украина не готова к таким Законам.Принятие такого Закона-это ошибка,которую надо немедленно исправлять.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)