Як працює Центр первинної медико-санітарної допомоги №5

24.04.12 09:27 5021 4

Зміни у медичній галузі: Центр первинної медико-санітарної допомоги №5.

Як працює Центр первинної медико-санітарної допомоги №5

Ми продовжуємо розповідати про те, які зміни відбулись в медичних закладах міста з моменту початку реформування медицини.

Сьогодні мова під про центр первинної медико-санітарної допомоги №5, який створено на базі колишньої міської дитячої поліклініки №2. Медичний центр має 2 філії - в районі Олієжиркомбінату та на Малих Хуторах.

"Моя Вінниця"
Теги: лікарні
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Наталія
  Наталія
  04-10-12, 22:58 | IP:141.138.104...
  Нещодавно в якійсь із газет бачила статтю про те, що збирають підписи проти нової реформи. Але дуже шкода , що не пам'ятаю в якій . Дуже хотілось би поставити і свій підпис. Проти пілотного проекту у нас вся родина. Вже немає сил терпіти це знущання, а все тільки починається... Ми перестали звертатися до лікарів, бо на це йде уйма часу, грошей та нервів. Все кругом по записах, направленнях від одного кабінету в інший, тригодинні черги біля кожного лікаря , і добре , якщо це в одному центрі, але ж приходиться їздити і на Вишеньку і на Старе місто, бо вузьких спеціалістів обмаль. Отож, лікуємось самі, як можемо. Але не дай Бог що серйозне...Може хтось володіє інформацією до кого можна звернутись, щоб поставити свій підпис "проти" реформи
 • 3. Семен
  Семен
  27-04-12, 19:09 | IP:77.121.99...
  ...Зупиніть медичну реформу!" - під такими гаслами в Україні об'єднуються все більше ініціативних груп громадян, які збагнули: медицина віддаляється від пацієнта.Дивіться репортаж в 20-ти хвилинах і робіть своі висновк.>
 • 2. Стас
  Стас
  25-04-12, 05:44 | IP:77.121.99...
  Не дуже зрозуміло поняття рецепшин-це довоена регестратура по Вінницьки не наближає медицину до людей.Крім того не дуже зрозуміло як на Старому місті існує два ЦПСМ і як видно із виступив іх керманичив обслуговують 36 и 39 тисяч населення,коли на старомі місті немає стільки населення-це окозамилювання для дилетантів.Департаменту охорони здоров*я міськоі ради,перед пуском до єфіру таких ораторів,треба хоч перевіряти статистику і прослуховувати цю дурню.
 • 1. Олександр
  Олександр
  24-04-12, 10:05 | IP:178.95.33...
  Це чергова дурниця на рівні держави, де змішали грішне з праведним, і починаючи з нового року, видно що до лікаря потрапити не можливо, великі черги, специфіка дитячої лікарні, не відповідає, вимогам лікарні для дорослого населення. Керівництво держави, на Вінницькій області, влаштувало експеримент, по штучному знищенню населення.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)