У змаганнях приймали участь 8 команд. Найкращі результати показали команди Вінницького вищого професійного училища цивільного захисту та Територіального управління МНС України у Вінницькій області, які у командному заліку посіли відповідно перше та друге місця. Третє місце виборола команда обласного управління Служби безпеки України.

У особистому заліку найсильнішим став начальник спортивного комплексу ТУ МНС, майстер спорту Юрій Курячий. У категорії вище 90 кг перше місце зайняв пожежний СДПЧ-30 м. Ладижин Андрій Лещенко. Призерами у різних вагових категоріях також стали радіотелефоніст ДПЧ-6 м.Гнівань Олександр Франко, пожежний-рятувальник СДПЧ-8 м.Жмеринка Едуард Яременюк та начальник караулу СДПЧ-12 м.Могилів-Подільський Сергій Радовець.