При вступі до ВУЗу – пройди тестування

12.11.08 00:35 2535 2

Аби молодь, яка завершує навчання у школах, могла визначитись, до якого ВУЗу вступати та яку обрати професію, відділ у справах сім’ї, молоді та туризму Вінницької міської ради планує проводити безкоштовне тестування серед школярів 9-х та 11-х класів.

При вступі до ВУЗу – пройди тестування

В рамках програми «Молодіжна ініціатива – 5 років до успіху» у місті планується проводити безкоштовне тестування школярів, котрі будуть вступати до вищих навчальних закладів. Адже на сьогоднішній у Вінниці працює понад 23 заклади 1-4 ступенів. Серед школярів випускних класів постала проблема – яку саме вибрати професію. Адже більшість новоспечених студентів вирішують вступати на факультети модних спеціальностей за порадою батьків або ж друзів. Однак після закінчення ВУЗу знайти роботу за спеціальністю доволі складно. Навіть не зважаючи на те, що сьогодні у Вінниці кваліфікованих спеціалістів досить мало.

«Зараз у Вінниці відчувається дисбаланс на ринку праці. З одного боку в нас є проблема влаштування на роботу випускників, а з іншого боку - сьогодні відчувається кадровий голод на багатьох підприємствах, які лише починають розвиватись. Тому ми вирішили за допомогою безкоштовного тестування допомогти школярам самовизначитись із обранням майбутньої професії», - каже начальник відділу у справах сім’ї, молоді та туризму міської ради Руслан Анфілов.

Зараз у нашому місті є й такі навчальні заклади, після закінчення яких знайти роботу майже неможливо. Тому тестування, котрі проводитимуться – будуть фаховими. Усі учні 9-х та 11-х класів зможуть за бажанням і абсолютно безкоштовно пройти тести, які допоможуть молоді визначитись із майбутньою професією.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Ангеліна
  Ангеліна
  13-11-08, 10:53 | IP:92.112.17...
  Ця інформація не відповідає стану справ. За пробне тестування, яке нічого не дає, потрібно заплатити за оде тестування 50 грн. То яке ж це безкоштовне тестування?
 • 1. Кузьменко Г.І.
  Кузьменко Г.І.
  12-11-08, 14:05 | IP:85.159.7...
  Готові працювати разом

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)