У схему руху маршрутних таксі внесено зміни. Тестовий період продовжено

22.05.12 10:37 8712 9

Виконком затвердив зміни до організації руху громадського транспорту і продовжив тестовий період.

У схему руху маршрутних таксі внесено зміни. Тестовий період продовжено

17 травня на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради було внесено зміни у схему руху маршрутних таксі на основі результатів моніторингу, який проводився майже три місяці. Скориговано деякі маршрути, а загальна кількість маршрутних таксі, які обслуговуватимуть вінничан, збільшилась майже на 50 одиниць і далі, ймовірно, вже не змінюватиметься. З врахуванням внесених змін нова схема руху маршрутних таксі тестуватиметься ще три місяці.

Нова схема руху громадського транспорту у тестовому режимі розпочала діяти з кінця лютого цього року. Як зазначалось при її впровадженні, це був необхідний перший крок до формування сучасної системи пасажирських перевезень з пріоритетом громадського транспорту. Ініціатива міської ради вже знайшла підтримку на державному рівні – для подальшої розбудови мережі електротранспорту Вінниця цього року отримує цільову субвенцію з державного бюджету в розмірі 28 млн. грн. Нові можливості отримало і ТТУ – днями на лінію вже вийде перший модернізований тролейбус. Розпочато переговори з міжнародними партнерами щодо залучення нових одиниць громадського транспорту. Ця робота буде продовжуватись і далі.

А тим часом продовжується моніторинг роботи пасажирського транспорту в новому режимі, результати якого аналізує створена в лютому робоча група з представників різних департаментів міської ради, Вінницької політехніки, ТТУ, приватних перевізників. Саме на засіданнях цієї робочої групи свого часу з’явилась ідея запровадження експрес-автобусів, обговорювались питання подовження деяких маршрутів та корегування інтервалів руху всього транспорту, розглядалась інформація, яка надходила від вінничан через усі канали зворотного зв’язку. Деякі рішення, які приймались на робочій групі, реалізовувались одразу, а деякі – потребували детального вивчення та узагальнення. За результатами цієї роботи і було підготовлено проект рішення, який передбачає нові зміни до транспортної системи міста.

Зокрема, продовжено маршрут за номером 3Б. Раніше він курсував від площі Перемоги і до вулиці Лугової. Зараз маршрут продовжено до зупинки «Тяжилів (СТО)». Також продовжено маршрут №5А – тепер він пролягатиме від П’ятничан до ринку «Урожай». Подовжено до ринку «Урожай» і маршрут №11А (раніше його кінцевою зупинкою була лікарня Пирогова). Окрім того, продовжено маршрут 17А. Тепер він буде починатись від вулиці Лугової і закінчуватиметься біля торгового центру «Епіцентр» (раніше маршрут закінчувався на Барському шосе). Збільшено протяжність маршруту №19А Вишенька – Чехова. Цей маршрут курсуватиме тепер від Вишеньки і до старого аеропорту на Немирівському шосе.

Також у місті продовжуватимуться перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування в експресному режимі руху, які вже отримали свій номер - 25 та 28. Ці автобусні маршрути в експрес-режимі руху не зупиняються на усіх зупинках, відтак їх швидкість перевезення пасажирів більша, ніж у звичайних.

За словами заступника директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради Сергія Коваленка, запропоновані зміни – результат внесених пропозицій як від самих мешканців, так і від перевізників. «Доки маршрутні таксі працювали у тестовому режимі, від вінничан надходили скарги та пропозиції, усі ці звернення опрацьовувалися як працівниками ТТУ, так і нашим департаментом, - говорить Сергій Коваленко. – За результатами цієї роботи в діючу систему руху сьогодні внесено зміни. Для того, аби упевнитись у тому, що оновлена система задовольнятиме потреби мешканців, ми повинні знову у тримісячний термін проводити додатковий моніторинг та відпрацювання можливих недоліків».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Оксана
  Оксана
  27-05-12, 19:16 | IP:178.94.160...
  Шановні Алло, Тетяно, Світлано! Мені неприємно вас замучувати, але, виявляється, до 2013 в місті не залишиться жодної маршрутки. Тож звикайте їздити у "швидкісних" трамваях і "модернізованих" тролейбусах зі знятими сидіннями, щоб народу туди більше впхалося як рогатої худоби, за яку нас наша влада вважає. Ну,а автобуси раз на годину в забутих Богом і владою районах, взагалі не обговорюються. Пам"ятайте: "Все для народу", для нас з вами, тобто
 • 8. Алла
  Алла
  27-05-12, 15:34 | IP:5.1.17...
  Доброго дня, шановна громадо!
  Я проживаю неподілік від перехрестя вул.Чехова - вул.Немирівське шосе, а працюю за містом. Мій маршрут пролягає від вул. Чехова до Зах.автовокзалу, а потім на медмістечко. Раніше завжди їздила на 134 маршруті, навіть коли вона була переповнена, окреме ДЯКУЮ водіям, що ставали! А зараз 134 немає!!! Пересіла на 60 маршрут, який працює лише до 31 травня....... 17а на Чехова не стає через переповненість!!!!! Я просто незнаю чим мені добиратися з 1-го червня!!!!!!!!!!!!!!!!
  Поверніть, будь-ласка, 134 маршрут, або хоча б можливо інтегрувати декілька маршруток типу Богдан на маршрут 17а, які курсуватимуть в години пік!!!

 • 7. Тетяна
  Тетяна
  26-05-12, 11:45 | IP:178.94.159...
  Поверніть нам 134 маршрут,нема чим добиратись на роботу,а за те що подовжили маршут 19А- спасибі,тепер легше зі старого аеропорту потрапити на Вишеньку.
 • 6. Сергей
  Сергей
  22-05-12, 21:20 | IP:188.0.85...
  Сегодня ехал "экспресс"-автобусом с вокзала на Юность. Так он НЕ сделал только 2 остановки, и то, только потому, что подъезд был занят другим транспортом. Вот такой "экспресс".
 • 5. Оксана
  Оксана
  22-05-12, 19:42 | IP:91.124.28...
  Світлано, Ви ще дивуєтесь нашій владі? Перевізники, як і решта громадян, звикли вже, що в нашій країні ніколи не знаєш що чекає тебе завтра. Ті ж 4 машини 7а, що їздили да пр. Космонавтів, мають договір до 2013р.- відмінили, сказали або працювати на ТТУ, їдучи до Урожаю, або не працюватимуть взагалі. Власниця магазинчику на пл. Перемоги має ліцензію і дозвіл на роботу магазину до 2015р. - її вже поставили перед фактом, що має закриватись, бо магазин знесуть вже за місяць. А люди ж платили гроші за всі ці дозволи-договори і ніхто їм їх не поверне. І не тільки їм так. Мене обурює позиція наших людей. Скоро на голову ср*ти будуть, а вони мовчать. Тому влада так і поводиться.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)