Інформація щодо видачі довідок про відсутність чи наявність судимості

11.07.12 13:31 21235

Для отримання довідки громадянину необхідно особисто звернутись до УІАЗ УМВС із заявою на отримання довідки.

Інформація щодо видачі довідок про відсутність чи наявність судимості

Видача довідок про відсутність чи наявність судимості здійснюється Управлінням інформаційно-аналітичного забезпечення (УІАЗ) УМВС України у Вінницькій області. Для отримання довідки громадянину необхідно особисто звернутись до УІАЗ УМВС із заявою на отримання довідки.

Прийом заяв громадДовідка про судимість або її відсутністьян здійснюється за адресою: кабінет № 28, УМВС України у Вінницькій області, вул. Театральна, 10, м. Вінниця. Телефон для довідок 59-34-71.

Часи прийому заяв та видача довідок (крім святкових днів) проводиться:

  • - Понеділок з 09.00 до 12.00;
  • - Середа з 09.00 до 12.00.

При собі громадянин повинен мати оригінали та ксерокопії:

документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон тощо);

свідоцтво про народження;

заяву.

Керівництво УІАЗ УМВС України у Вінницькій області:

  • Начальник управління Лещенко Павло Станіславович, майор міліції
  • Заступник начальника управління Гнатенко Віталій Іванович, підполковник міліції
  • Заступник начальника управління – начальник відділу статистичної інформації та аналізу
  • Фещук Алла Григорівна, майор міліції

Історія створення УІАЗ:

23 вересня 1918 року рішенням колегії народного комісаріату внутрішніх справ молодої радянської республіки було затверджено «Положення про статистичний відділ комісаріату внутрішніх справ».

В Головному управлінні міліції (ГУМ) були прийняті заходи по впорядкуванню звітності з місць. З цією метою створений інформаційний підрозділ, де оброблялась інформація про особистий склад міліції, надзвичайних подіях, контрреволюційних виступах, бандитських нападах, а також зосереджувалась «статистика та всі матеріали інформаційного характеру»: відомості про кількість населення, його соціальній структурі, території і т.д.

5 травня 1919 року на засіданні колегії Відділу управління при присутності Ф.Е. Дзержинського інформаційному підрозділу ввелось в обов’язок складати щоденні зведення на підставі даних, які надходять з місць, про всі злочинні прояви.

Циркулярним листом НКВС на місця розіслані зразки звітів, встановлений порядок та строки їх представлення. В березні 1922 року на Першому Всеросійському з’їзді робітників міліції, було прийнято рішення підняти на більш вищий рівень інформаційну роботу. В прийнятій резолюції відмічалось: “Враховувати обліково-статистичну роботу місцевих органів міліції особливо важливою”.

В 1924 році введено новий табель термінових повідомлень, в якому передбачувались місячні, квартальні, піврічні та річні форми звітів. Ці задачі були покладені на Статистичний відділ.

В жовтні 1929 року всі галузеві підрозділи центрального апарату НКВС, які займалися інформаційною діяльністю, об’єднали з Статистичним відділом, який набув назви Інформаційної частини.

Така структура проіснувала до грудня 1939 року, до моменту ліквідації НКВС РРФСР.

В 1932 році прийнято рішення про функціональну розбудову Управління статистичної обробки.

В 1970 році створено Головний інформаційний центр МВС СРСР. На нього покладені функції по дослідженню проблем автоматизації процесів обробки інформації, організації статистичної та оперативно-довідкової роботи, збору та обробки даних, забезпеченню органів внутрішніх справ засобами обчислювальної техніки, організаційно-методичному керівництву архівної роботи, а також функції центрального галузевого органу

Наказом МВС СРСР від 17 травня 1971 року № 0322 було створено інформаційну службу. При МВС України, на базі Першого спеціального відділу було створено Республіканський інформаційний центр (далі – РІЦ). Першими автоматизованими системами були: “Профілактика-Розшук”, “Статистика”, “Розшук”, “Черговий”, “Норматив” та інші.

У 1974 році постановою Державного комітету Ради Міністрів СРСР з питань науки і техніки РІЦ було реорганізовано в Республіканський науково-дослідний інформаційний центр при МВС України (далі – РНДІЦ). Основними напрямками діяльності було визначено: розроблення автоматизованих систем обробки інформації; дослідження процесів управління органами ОВС на базі комплексного використання математичних методів та обчислювальної техніки.

Стрімкий розвиток кібернетичної науки на початку 90-х років обумовив необхідність наближення науки до практичних працівників, створення актуальних банків даних ОВС. У зв’язку з чим у 1991 році на базі РНДІЦ було створено Головне інформаційне бюро (далі – Бюро). Створена єдина система електронної пошти об’єднала понад 600 абонентів.

У 1997 році Бюро було реорганізовано в Управління оперативної інформації (далі – УОІ). Ураховуючи необхідність оперативного інформування органів внутрішніх справ, у складі управління створена та розпочала свою службову діяльність чергова частина.

Починаючи з 2002 року в складі МВС України розпочав свою діяльність Департамент інформаційних технологій, який став правонаступником своїх попередників.

У 2007 році в міських, районних, лінійних органів внутрішніх справ України створено сектори інформаційних технологій.

Остаточне формування інформаційної служби завершилося в квітні 2011 року реорганізацією Управління Інформаційних технологій в Управління інформаційно--аналітичного забезпечення.

Основні завдання Управління

- Організація інформаційно-аналітичної діяльності органів внутрішніх справ України відповідно до законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, інших актів законодавства України, відомчих нормативно-правових актів МВС та УМВС, які регулюють цю діяльність.

- Формування довідково-інформаційних фондів, ведення оперативно-пошукових та криміналістичних обліків, що утворилися в процесі діяльності ОВС, здійснення обробки персональних даних.

- Організація і здійснення інформаційно-аналітичного забезпечення оперативно-службової діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ області.

- Реалізація в межах компетенції Управління політики у сфері інформатизації, організація виконання державних програм з цього напрямку.

- Реалізація вимог законодавства щодо захисту державної таємниці.

- Організація заходів захисту інформації інформаційно-телекомунікаційних систем УІАЗ.

- Надання в межах повноважень інформаційних послуг фізичним та юридичним особам у порядку встановленому законодавством України та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють цю діяльність.

- Створення умов для підвищення ефективності використання системи інформаційно-аналітичного забезпечення органів внутрішніх справ.

- Організація впровадження найбільш ефективних форм і методів у галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій в діяльність органів внутрішніх справ.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)