Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації

03.08.12 17:50 10551

На сьогоднішній день у Центрі адміністративних та соціальних послуг, який знаходиться за адресою вул. Космонавтів 30, вже завершено реконструкцію другого поверху.

Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації

На разі ще тривають роботи по реконструкції першого поверху та проводиться благоустрій території. Втім, вже декілька днів на другому поверсі адміністративної будівлі Правобережної адміністрації проводиться прийом громадян, які звертаються з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та пільг.

Відділ соціального захисту населення №1 «Центр» Департаменту праці і соціального захисту населення міської ради, який обслуговує мешканців центрального району міста та мікрорайонів «Слов’янка», «П’ятничани», «Корея», «Корея-1», «Підлісний», «Сабарів», «Центральний» та «Пирогово», змінив «місце прописки». З 30 липня вінничанам, які раніше звертались до відділу соціального захисту по вулиці Бевза, 36 та Соборна, 50, для отримання консультацій та подачі документів потрібно звертатися до працівників Департаменту, які знаходяться у приміщенні Правобережної адміністрації.

За інформацією директора департаменту праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради Лариси Попової, на сьогоднішній день на другому поверсі приміщення Правобережної адміністрації проводиться прийом громадян та обробка документів. «Крім того, як і було заплановано, у цьому ж приміщенні вже здійснюють прийом громадян представники Пенсійного фонду, - говорить Лариса Попова. – Звершення ремонтних робіт у Центрах адміністративних та соціальних послуг у різних мікрорайонах міста планується до кінця поточного року, відтак городянам для отримання необхідних документів (довідок, отримання інформації з Пенсійного фонду тощо) та соціальних послуг, не потрібно буде їхати в інший кінець міста, а звернутися до того Центру, який розташовано за місцем проживання».

На сьогоднішній день в адмінбудівлі на вулиці Космонавтів, 30 будівельники розпочали роботи на першому поверсі. Тут тривають роботи по демонтажу існуючих кабінетів, вікон та дверей, а паралельно із цим тривають роботи по комплексному благоустрою прилеглої території.

Фото

Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)