Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації

03.08.12 17:50 8023 2

На сьогоднішній день у Центрі адміністративних та соціальних послуг, який знаходиться за адресою вул. Космонавтів 30, вже завершено реконструкцію другого поверху.

Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації

На разі ще тривають роботи по реконструкції першого поверху та проводиться благоустрій території. Втім, вже декілька днів на другому поверсі адміністративної будівлі Правобережної адміністрації проводиться прийом громадян, які звертаються з питань призначення державних соціальних допомог, субсидій та пільг.

Відділ соціального захисту населення №1 «Центр» Департаменту праці і соціального захисту населення міської ради, який обслуговує мешканців центрального району міста та мікрорайонів «Слов’янка», «П’ятничани», «Корея», «Корея-1», «Підлісний», «Сабарів», «Центральний» та «Пирогово», змінив «місце прописки». З 30 липня вінничанам, які раніше звертались до відділу соціального захисту по вулиці Бевза, 36 та Соборна, 50, для отримання консультацій та подачі документів потрібно звертатися до працівників Департаменту, які знаходяться у приміщенні Правобережної адміністрації.

За інформацією директора департаменту праці і соціального захисту населення Вінницької міської ради Лариси Попової, на сьогоднішній день на другому поверсі приміщення Правобережної адміністрації проводиться прийом громадян та обробка документів. «Крім того, як і було заплановано, у цьому ж приміщенні вже здійснюють прийом громадян представники Пенсійного фонду, - говорить Лариса Попова. – Звершення ремонтних робіт у Центрах адміністративних та соціальних послуг у різних мікрорайонах міста планується до кінця поточного року, відтак городянам для отримання необхідних документів (довідок, отримання інформації з Пенсійного фонду тощо) та соціальних послуг, не потрібно буде їхати в інший кінець міста, а звернутися до того Центру, який розташовано за місцем проживання».

На сьогоднішній день в адмінбудівлі на вулиці Космонавтів, 30 будівельники розпочали роботи на першому поверсі. Тут тривають роботи по демонтажу існуючих кабінетів, вікон та дверей, а паралельно із цим тривають роботи по комплексному благоустрою прилеглої території.

Фото

Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації Відділ соціального захисту населення №1 "Центр" змінив місце дисклокації

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. ЗОЯ
  ЗОЯ
  07-08-12, 18:43 | IP:178.95.72...
  Работа пенсионного фонда резко ухудшилась главным образом за счет объединения двух очередей: физических и юридических лиц. Действительно, раньше сдача отчета занимала менее 10 минут, включая очередь, теперь - более часа. Такм образом из-за глупости руководителей пенсионного фонда миллионные затраты привели к ухудшению обслуживания и потере драгоценного рабочего времени. Нужно немедленно разделить прием юридических и физических лиц, установив второй терминал для первых.
 • 1. Инга
  Инга
  06-08-12, 13:28 | IP:46.227.139...
  Отдел соц.защиты хорошо организовали. А вот по поводу приема пенсионного отдела, то просто кошмар. Начнем с простых условий ожидания: на улице почти +35, а в зале кондиционеры работают на +16 +17 (сами же работники жалуются). По поводу приема: раньше (уже после переезда ПФ на 4-й этаж этого же здания) в очереди стояла максимум 10 мин., а сама сдача отчета занимала аж 2-3 мин.
  Сегодня же выстояла почти час в этом холоде. При этом одни инспектора принимали как и положено по номеркам, а одна дамочка не вызывая следующего в очереди под одним номером несколько своих знакомых принимала. При этом скорость обработки отчетов упала почти в 2 раза. Наверное всех опытных в Книжку отправили по отделам. Так что это вам не исполком и не обновленная налоговая. Готовьтесь к ожиданию и обязательно успейте до 16-00. потом оказывается не принимают.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)