Голова податкової служби у області Ірина Зленко - про "спрощенку" в режимі он-лайн

17.09.12 15:33 3193

Державна податкова служба у Вінницькій області спільно з інформаційним порталом "Моя Вінниця" розпочала цикл інтернет-конференцій з питань роз’яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність органів державної податкової служби області.

Голова податкової служби у області Ірина Зленко - про "спрощенку" в режимі он-лайн

Державна податкова служба у Вінницькій області спільно з інформаційним порталом "Моя Вінниця" провела інтернет-конференцію з питань роз’яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність органів державної податкової служби області.

В рамках проведення таких конференцій інтернет-користувачі матимуть змогу у режимі он-лайн персонально з’ясувати для себе питання щодо порядку оподаткування, які їх найбільше цікавлять.

Цього разу на порядку денному була спрощена система оподаткування. На питання вінничан відповідала голова обласного податкового відомства Ірина Зленко. Зокрема, відвідувачів цікавили деякі аспекти реєстрації платників-єдинників, умови та правила сплати податку на різних групах, введення 5 та 6 груп платників єдиного податку тощо.

Дізнатись відповіді на ці та інші питання можна на сайті myvin.com.ua у розділі "Податкова консультує".

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)