Вінничани спатимуть на 1 годину довше. 28 жовтня переводимо годинники

24.10.12 13:07 5422

Вінничани переведуть стрілки своїх годинників на 1 год. назад 28 жовтня о 4 год. ранку.

Вінничани спатимуть на 1 годину довше. 28 жовтня переводимо годинники

Україна перейде на зимовий час, перевівши стрілки годинника  на одну годину назад, 28 жовтня о 4 годині ранку. Таким чином, темніти і світати буде на годину раніше. Це означає, що, з одного боку, ми будемо лягати спати раніше, а з іншого- спати на годину довше.

Перехід на зимовий і літній час відбувається згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України". У відповідності з постановою в країні діє час другого часового поясу з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 04:00 на одну годину назад.

Як повідомили в прес-службі "Укрзалізниці", у зв'язку з переходом на зимовий час були завчасно внесені й погоджені з адміністраціями сусідніх країн зміни в графіку руху пасажирських поїздів.

Час відправлення/прибуття, який вказаний на проїзних документах (квитках) пасажирів, є відповідним до скоригованого графіка руху пасажирських та приміських поїздів із збереженням усіх зупинок та без відхилень від графіку руху.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)