Коли саме вінничани можуть не платити за воду пояснюють податківці

31.10.12 09:40 2986

Починаючи з 1 липня 2012 року, у разі використання платником води виключно для задоволення власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, такий суб’єкт господарювання не є платником збору за спеціальне використання води.

Коли саме вінничани можуть не платити за воду пояснюють податківці

Про це йдеться у п.323.2 ст.323 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями.

І оскільки податковим періодом по збору за спеціальне використання води є квартал, то такий суб’єкти господарювання, починаючи з ІІІ кварталу 2012 року, може не подавати податкову декларацію по збору за наступні звітні періоди.

Утім звертаємо вашу увагу, що для цього необхідно повідомити про таке використання води орган державної податкової служби за місцем податкової реєстрації. А саме, подати заяву про відсутність об’єктів обчислення збору у наступних звітних періодах.

Нагадаємо, що під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках, а також її використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)