Отримати алкогольну чи тютюнову ліцензію стало простіше

15.02.13 16:37 3223

Відтепер, а саме з 2 січня цього року отримати алкогольну чи тютюнову ліцензію стало простіше. Про це повідомляє прес-служба ДПС у Вінницькій області.

Отримати алкогольну чи тютюнову ліцензію стало простіше

Майже 7,8 тисяч вінницьких суб’єктів підприємництва отримали впродовж 2012 року ліцензії, які дають право на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Про це повідомили в регіональному управлінні Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Вінницькій області. За це вони сплатили до бюджету понад 18,2 млн.грн.

Відтепер, а саме з 2 січня цього року отримати алкогольну чи тютюнову ліцензію стало простіше. Це передбачено Законом України від 02.10.2012р. №5410-VI „Про внесення змін до деяких законів України щодо надання витягів та виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”.

Отож, виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців тим, хто планує розпочати діяльність із продажу алкогольних або тютюнових виробів подавати не потрібно. Подається лише відповідна заява. У ній, насамперед, зазначається вид господарської діяльності: імпорт, експорт, оптова, роздрібна торгівля алкогольними напоями або тютюновими виробами тощо.

І оскільки Закон передбачає обов’язкову наявність реєстраторів розрахункових операцій у місцях торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, під час подання заяви вказується повний перелік РРО та книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, із зазначенням адреси місця торгівлі.

Нагадаємо, що після подачі заяви ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається протягом 10 календарних днів з дня надання документів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)