Змінено Порядок використання коштів для забезпечення житлом інвалідів

01.04.13 17:38 2268

Кабінет Міністрів вніс зміни до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом інвалідів війни. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 27 березня 2013 року.

Змінено Порядок використання коштів для забезпечення житлом інвалідів

За результатами реалізації бюджетної програми «Забезпечення житлом інвалідів війни» у 2012 році Державною казначейською службою не були оплачені договори на закупівлю 18 квартир для інвалідів війни в 5 областях України в сумі 4 млн. 347 тис. грн., яку зареєстровано як кредиторську заборгованість.

У 2010-2012 роках під час реалізації бюджетної програми «Забезпечення житлом інвалідів I групи Великої Вітчизняної війни, які довготривалий термін знаходяться у черзі на отримання житла» та в 2012 році програми «Забезпечення житлом інвалідів війни» придбавалися майнові права на квартири за ціною, яка обраховувалася за проектною площею, а не фактичною.

З урахуванням викладеного і виникла необхідність розроблення постанови Кабінету Міністрів України, якою були б передбачені умови оплати бюджетної кредиторської заборгованості за програмою «Забезпечення житлом інвалідів війни», взятої на облік органами Казначейства, а також вартості різниці проектної та фактичної площ квартир, майнові права на які були придбані протягом 2010-2012 років.

Прийняття постанови дозволить ефективно використати бюджетні кошти для забезпечення житлом інвалідів, які перебувають у черзі на отримання житла.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)