Тепер записатися на прийом в РАЦС можна в он-лайн режимі

11.04.13 14:09 19345 2

У Вінниці відділ державної реєстрації актів цивільного стану розпочав запис на прийом громадян, які мають намір одружитися, за допомогою Інтернету.

Тепер записатися на прийом в РАЦС можна в он-лайн режимі

Вітчизняні відділи державної реєстрації актів цивільного стану розпочали запис на прийом громадян, які мають намір одружитися, за допомогою мережі Інтернет. Можливість скористатися сервісом вже мають мешканці Івано-Франківської, Сумської, Вінницької, Луганської, Львівської, Харківської, Полтавської та Одеської областей. Про це повідомляє Державна реєстраційна служба України.

Запис в режимі он-лайн здійснюється через веб-сайти головних управлінь юстиції у цих регіонах:

Новий сервіс одразу набув популярності і ним уже скористалися більш ніж 2 500 громадянин по всій Україні.

У Вінницькому РАЦСі журналістам сайту "Моя Вінниця" розповіли, що про нововведення  знають, а от жодної заяви у такому вигляді не отримували через технічні причини. Водночас начальник обласної реєстраційної служби Надольний Іван Дмитрович повідомив нам, що таке нововведення працює у Вінниці  уже пів року.

- Не можу сказати, що у Вінниці  користується популярністю онлайн-запис на прийом до РАЦСу  для подачі заяви на одруження чи розірвання шлюбу, - пояснив неактивність вінничан Іван Надольний. - Можливо, причина у тому, що про це не усі знають. Все-таки люди більш схильні до того, аби особисто приходити до РАЦСу

Незабаром у Вінниці з'явиться окремий сайт, на якому можна буде здійснити он-лайн запис у будь-який відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькій області.

- Зараз ми працюємо над сайтом, на якому буде можливість записатися на прийом в режимі он-лайн  до усіх відділів державних реєстраційних актів цивільного стану у Вінницькій області, - повідомив Іван Дмитрович.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Тетяня Купчишена
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Ю
  Ю
  08-07-16, 12:44 | IP:185.119.212...
  Ця система не працює! так я описано на інших форумах в Україні. Довелося звонити на 5 номерів, щоб отримати інформацію як можна зареєструватися, і то по цій цепочці в кінці - запросили до Загсу за детальною інформацією. Толку з цієї реєстрації?!-
  Удосконалюйте систему, інакше жоден вінничан не може нею скористатися.

 • 1.
  12-04-13, 08:15 | IP:81.30.173...
  Ага,як же... хiба люди про цей сайт чи можливiсть запису щось знають????
  Мiй син з невiсткою подали 3 днi назад заяву i явно нiчого про такий сервiс не чули,бо тодi б не потрiбно було вистоювати чергу в банку,щоб сплатити 85 коп державного мита(яка дурiсть! саме мито у 2,5 рази дешевше,нiж послуга банку). I як у такому випадку держава братиме з молодих це саме мито?
  Так що все це брехня i профанацiя!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)