Не всі безробітні вінничани можуть отримати субсидії

12.02.09 03:09 2300 0

Ті вінничани, які звільнилися з роботи „за згодою сторін”, не мають права отримувати субсидії на підставі довідок про виплату допомоги з безробіття.

Не всі безробітні вінничани можуть отримати субсидії

Про це газеті „МІСТО” повідомила перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Вінниці Ольга Мансурова. Як вона пояснила, Постановою КабМіну передбачено, що ті українці, які втратили роботу під час економічної кризи, мають право отримувати субсидію на комунальні послуги, надаючи довідку про матеріальну допомогу з безробіття за три місяці. Втім, ця пільга стосується далеко не всіх безробітних.

- Виключення стосується тих, хто не має права на отримання матеріальної допомоги з безробіття, - пояснила Ольга Мансурова. – Зокрема, ті вінничани, які звільнилися „за згодою сторін” і які протягом 90 календарних днів не отримують матеріальну допомогу з безробіття, не можуть отримати цю пільгу. Виходить, що пільга в нас є, а механізму її реалізації - немає. Адже дуже багато людей звільнилися з роботи, не знаючи, що не матимуть права на пільги і не матимуть права на допомогу.

За останній період до управління за консультаціями звернулося тільки 5-6 вінничан щодо цієї пільги, каже Ольга Мансурова. І це тільки консультації. А призначення не було ще жодного.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)