Не всі безробітні вінничани можуть отримати субсидії

12.02.09 03:09 2544

Ті вінничани, які звільнилися з роботи „за згодою сторін”, не мають права отримувати субсидії на підставі довідок про виплату допомоги з безробіття.

Не всі безробітні вінничани можуть отримати субсидії

Про це газеті „МІСТО” повідомила перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення Вінниці Ольга Мансурова. Як вона пояснила, Постановою КабМіну передбачено, що ті українці, які втратили роботу під час економічної кризи, мають право отримувати субсидію на комунальні послуги, надаючи довідку про матеріальну допомогу з безробіття за три місяці. Втім, ця пільга стосується далеко не всіх безробітних.

- Виключення стосується тих, хто не має права на отримання матеріальної допомоги з безробіття, - пояснила Ольга Мансурова. – Зокрема, ті вінничани, які звільнилися „за згодою сторін” і які протягом 90 календарних днів не отримують матеріальну допомогу з безробіття, не можуть отримати цю пільгу. Виходить, що пільга в нас є, а механізму її реалізації - немає. Адже дуже багато людей звільнилися з роботи, не знаючи, що не матимуть права на пільги і не матимуть права на допомогу.

За останній період до управління за консультаціями звернулося тільки 5-6 вінничан щодо цієї пільги, каже Ольга Мансурова. І це тільки консультації. А призначення не було ще жодного.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)