Долучись до створення Статуту міста - заходь на statut.vn.uа

18.02.09 09:29 3301

Створено сайт Статуту територіальної громади Вінниці, на якому мешканці міста в он-лайн режимі зможуть вносити свої пропозиції щодо положень Статуту.

Долучись до створення Статуту міста - заходь на statut.vn.uа

17 лютого у залі засідань міської ради відбулось чергове засідання робочої групи по підготовці Статуту територіальної громади м. Вінниці. Окрім членів робочої групи та представників мас-медіа до участі у засіданні був запрошений доцент кафедри Національної академії України при Президентові України Андрій Дуда.

Андрій Дуда розповідає, що в Україні спостерігається тенденція до розвитку статутного права. Статути територіальних громад дозволяють враховувати особливості адміністративних одиниць та заповнити «білі плями» правового регулювання місцевого самоврядування. Окрім того, Статут є елементом певної історичної традиції. Прийняття статуту - це добра воля міської ради. Чинним законодавством передбачена його обов'язкова реєстрація у органах юстиції, а це вже є ознакою певної стабільності цього документу, який часто-густо назвивають Малою Конституцією територіальних громад.

До створення Статуту міста влада хоче максимально врахувати думку мешканців Вінниці. Для цього було запропоновано створити інтернет-ресурс, на якому вінничани змогли б давати свої пропозиції щодо наповнення Статуту та обговорювати їх в он-лайн режимі. На засіданні було представлено проект сайту statut.vn.uа, розроблений компанією «Інформаційні технології RIA». Вже найближчими днями сайт стане доступним користувачам.

«Сайт по створенню Статуту громади міста - це унікальне явище, коли в он-лайн режимі вінничани можуть висловлювати свою думку, - каже міський голова Володимир Гройсман. - Це дуже потужний інструмент поєднання громадської думки з тією фаховою роботою по розробці положень Статуту, якою буде займатися робоча група». Головна сторінка сайту містить інформацію про те, що собою являє Статут та у який спосіб можна подати свою пропозицію. До пропозицій можна буде розміщувати коментарі користувачів та експертів. Наповнення та модерацію інтернет-ресурсу здійснюватиме Інформаційно-аналітичне управління міської ради.

Після широкого обговорення громадськістю міста та аналізу усіх пропозицій буде розроблено проект Статуту, який до кінця 2009 року планується подати на розгляд сесії міської ради.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)