Працівники ПАТ «Вінницягаз» прийматимуть городян у Прозорих офісах

27.05.13 18:25 7107

З наступного тижня представники ПАТ «Вінницягаз» прийматимуть клієнтів у двох територіальних відділеннях Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Працівники ПАТ «Вінницягаз» прийматимуть городян у Прозорих офісах

Для більшої зручності клієнтів-споживачів, ПАТ «Вінницягаз» розпочинає прийом у Прозорих офісах на Старому місті (вул. Островського, 85) та Вишенці (пр. Космонавтів, 30). За кілька днів, у тестовому режимі, в двох Центрах адміністративних послуг розпочнуть працювати по одному працівнику цього підприємства.

Прийом здійснюватиметься з понеділка по четвер з 9 год. до 16.30 та у п’ятницю з 9 год. до 15.30. Через Прозорі офіси до представників «Вінницягаз» зможуть звернутися фізичні та юридичні особи з питання прийому та видачі техумов на під’єднання до газової мережі або від’єднання від неї. Також працівниками проводитиметься і консультативна робота.

Для довідки:

У вінницьких Прозорих офісах надається 293 послуги, з яких 250 адміністративного та реєстраційного характеру. 119 надають працівники органів місцевого самоврядування, 174 - державні структури. ПАТ «Вінницягаз» - перше з підприємств-надавачів комунальних послуг, яке надаватиме послуги вінничанам через систему Прозорих офісів. Наразі опрацьовується питання щодо можливості залучення до такої співпраці КП «Вінницяоблводоканалу» та ПАТ «Вінницяобленерго».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)