Відтепер пасажир може сплатити вартість квитка через мережу Інтернет

01.04.09 03:39 4863

30 березня 2009 року Укрзалізниця запровадила 2-й етап програми з оформлення проїзних документів через мережу Інтернет. Тепер пасажир може оплатити через Інтернет повну вартість проїзду та послугу замовлення з наступним оформленням квитка в касі.

Відтепер пасажир може сплатити вартість квитка через мережу Інтернет

Зайшовши на офіційний веб-сайт Укрзалізниці (www.uz.gov.uа), у розділ «Для пасажирів», можна отримати довідку щодо наявності вільних місць у поїздах, вартості проїзду та оформити замовлення. Оплатити замовлення можна платіжною карткою Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) або міжнародною платіжною карткою (VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro). Після оплати пасажир отримує унікальний цифровий код, за пред’явленням якого він оформляє свій квиток у будь-якій касі Укрзалізниці в будь-який день до відправлення свого поїзда.

Через мережу Інтернет можна замовляти квитки за повну вартість та дитячі. Безкоштовні та пільгові проїзні документи оформлюються виключно в касах.

Довідка
22.12.2008 був запроваджений 1-й етап продажу квитків через Інтернет: пасажир на сайті Укрзалізниці оформлював замовлення на бронювання місць, за допомогою платіжної картки сплачував послугу бронювання та з отриманим кодом викупав квиток у залізничній касі.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Укрзалізниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)