З січня в територіальних «Прозорих офісах» прийом документів по паспортних питаннях здійснюють адміністратори

23.01.14 12:38 2721

З початку року в територіальних Центрах адміністративних і соціальних послуг прийом документів для оформлення паспортних питань здійснюють адміністратори «Прозорих офісів», які знаходяться у трьох районах міста: на вул. 50-річчя Перемоги,7 пр. Космонавтів,30 та вул. Островського,85. Працівники міграційної служби, які з середини літа минулого року розпочали цю роботу в центрах, повернулись до своїх колективів і будуть займатись безпосереднім оформленням документів.

З січня в територіальних «Прозорих офісах» прийом документів по паспортних питаннях здійснюють адміністратори

Вже майже півроку в територіальних центрах «Прозорого офісу» можна оформити паспорт громадянина з настанням 16 років, замінити паспорт замість пошкодженого, вклеїти фотографію у 25 та 45 років. Також є можливість оформити проїзний документ дитини для виїзду за кордон або внести відомості про дітей (вклеїти фото) у паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Тут також надаються довідки та консультації.

«Механізм надання послуг міграційної служби через територіальні «Прозорі офіси» відпрацьовувався з липня і до кінця 2013 року. У цей період в офісах працювали представники Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області з питань видачі паспортів та довідок. Після того, як систему було повністю відпрацьовано, - з січня поточного року прийом документів по паспортних питаннях розпочали адміністратори «Прозорих офісів». Така зміна була введена відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» та нової редакції Порядку оформлення і видачі паспортів, і жодним чином не вплине на якість обслуговування вінничан», - розповідає заступник директора департаменту адміністративних послуг Євген Іщук.

Прийом документів по паспортних питаннях адміністратори здійснюють щодня з 9:00 до 16:30 без обідньої перерви. А в п’ятницю їхній прийом коротший на годину і закінчується о 15:30. З’ясувати, де саме знаходиться робоче місце таких адміністраторів, допоможуть на рецепції.

В територіальних «Прозорих офісах» вінничани мають можливість отримати й інші адміністративні і консультаційні послуги. Це дозволяє людям в одному місці оформити різні документи та не витрачати час на пересування містом.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)