Увага! У Вінниці з’явились провокатори

28.02.14 12:57 4269

У місті з’явились провокатори, які одягають помаранчеві жилети, як представники громадського формування «Цілодобової варти», та намагаються вносити неспокій у життя міста.

Увага! У Вінниці з’явились провокатори

Вчора у Вінниці сталось кілька інцидентів за участю таких людей. Вінничани повинні знати, що всі, хто справді патрулюють місто с правоохоронцями, одягаючи жилети помаранчевого кольору, не мають жодних масок, а на жилетах у них розміщені спеціальні посвідчення з печаткою.

Серед вчорашніх інцидентів один трапився у медичному університеті, куди молодики прийшли збурювати студентів та викладачів проти їх ректора. У них нічого не вийшло і вони під вигуки «Геть!» пішли з приміщення медуніверситету.

Провокатори були одягнуті у помаранчеві жилети, схожі на ті, які носять представники громадського формування «Цілодобова варта». Їх обличчя прикривали маски.

До уваги вінничанвсі добровольці, які спільно з міліцією та ДАІ несуть цілодобову варту у місті для забезпечення спокою і безпеки городян, масок не носять, а на їх жилетах розміщені спеціальні посвідчення із логотипом, печаткою та вказаними прізвищем та ім’ям.

Тому якщо ви бачите самозванців, які намагаються робити якісь провокативні дії, закриваючи свої обличчя, негайно викликайте міліцію.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)