В пасхальну ніч вінничан до храмів підвозитиме муніципальний транспорт

17.04.14 16:12 2267

Вже традиційно у Великодню ніч після богослужіння у храмах міста вінничани зможуть дістатись додому муніципальним транспортом. З третьої години ночі згідно спеціально розробленого графіка по окремих маршрутах городян перевозитимуть тролейбуси та трамваї, а з 3:30 – вийдуть автобуси. Також у перевезенні вінничан будуть задіяні 6 «чергових» маршруток.

В пасхальну ніч вінничан до храмів підвозитиме муніципальний транспорт

Щоб вінничани мали можливість добратися у Великодню ніч до храмів, а під ранок – повернутись додому, транспорт працюватиме за окремим графіком.

В суботу транспорт рухатиметься у звичному режимі до 24-ї години. З третьої години ночі на лінію вийдуть тролейбуси, які будуть курсувати за наступними маршрутами: від кінотеатру «Мир» до Залізничного вокзалу, від Електромережі до Залізничного вокзалу та два тролейбуси від автостанції «Східна» до Залізничного вокзалу. О 3-ї годині ночі виїдуть також трамваї за наступними напрямками: від кінотеатру «Мир» до Барського шосе та від школи №30 до Залізничного вокзалу. Муніципальні автобуси підуть з 3:30 від зупинки І.Богуна до «Урожаю», І.Богуна – Меморіал Визволення та Електромережа – Вишенька.

О третій годині вийдуть і «чергові» маршрутки: №№ 5А «І.Богуна – Супутник», 18А «Пирогова – Західний автовокзал», 8Б «Блюхера – Чехова», 1А «Педучилище – пл. Перемоги», 21А «Педучилище – Урожай», о 4:30 - №8А «Бучми – Зал. вокзал».

В неділю 20 квітня з 6 години ранку рух громадського транспорту буде здійснюватись за графіками вихідного дня.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)