Перевезення вінничан у поминальну неділю до кладовища забезпечуватимуть півсотні автобусів

24.04.14 15:45 2517

У поминальну неділю до міського кладовища, яке знаходиться біля села Лука Мелешківська, вже традиційно буде організовано безкоштовне перевезення вінничан. Від площі Перемоги до кладовища в напрямку Тиврівського шосе курсуватиме 50 автобусів великої та середньої місткості.

Перевезення вінничан у поминальну неділю до кладовища забезпечуватимуть півсотні автобусів

У поминальну неділю, 27 квітня, від площі Перемоги до Тиврівського шосе та в зворотному напрямку буде здійснюватися безкоштовне експресне перевезення вінничан. З 7.30 до 16.30 перевезення забезпечуватимуть півсотні автобусів середньої та великої місткості. В напрямку кладовища посадка пасажирів буде здійснюватися на площі Перемоги, у зворотному – біля АЗС по Тиврівському шосе.

Вінничанам, які в цей день планують їхати до кладовища на власному авто, варто звернути увагу на те, що на час експресних перевезень рух приватного транспорту по вулицях 50-річчя Перемоги, Д.Нечая, Тиврівське шосе від просп. Коцюбинського до перехрестя Тиврівського шосе з об’їзною дорогою – буде перекрито.

Під’їзд на приватному автотранспорті до міського кладовища буде можливий через об’їзну дорогу з Немирівського напрямку виїзду з міста. Паркування ж приватних автівок здійснюватиметься з обох сторін об’їзної дороги, а також Тиврівського шосе в напрямку села Лука Мелешківська.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)