ПАТ «Вінницягаз» попереджає про можливе пониження тиску газу

02.07.14 15:17 2995

Післязавтра увечері ПАТ «Вінницягаз» розпочне ремонтні роботи газопроводу на двох центральних вулицях міста. Тому на час проведення робіт можливе пониження тиску газу в оселях вінничан, які проживають на Замості, у Центрі міста та по вулиці Свердлова. Газопостачальне підприємство просить вінничан на цей час перекривати вентилі перед газовими приладами, коли вони не використовуються.

ПАТ «Вінницягаз» попереджає про можливе пониження тиску газу

З 20:00 4 липня по 6:00 5 липня ПАТ «Вінницягаз» проводитиме ремонтні роботи на газопроводі по вул. Першотравнева та Театральна. Для забезпечення достатнім об’ємом газу котельні ТЕЦ-4, яка подає тепло та гарячу воду мешканцям центральної частини міста, буде проведено тимчасове пониження тиску газу на Замості, у Центрі міста та по вулиці Свердлова. Тому ПАТ «Вінницягаз» радить вінничанам, які проживають у цих мікрорайонах, бути обачними та перекривати вентилі перед газовими приладами на час проведення робіт. Тобто користуватися приладами можна, але після використання – бажано перекрити основний вентиль, щоб виключити можливість витоку газу при перепаді тисків.

Після закінчення ремонту тиск газу буде поновлено. В разі, якщо тиск після 6 години ранку суботи не поновиться, необхідно терміново повідомити про це за тел.: 104 або 15-60. ПАТ «Вінницягаз» просить вибачення за тимчасові незручності.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)