В ніч перед виборами до Верховної Ради України стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

20.10.14 13:18 3313

У зв’язку з підрахунком голосів, 27 жовтня, 32 школи Вінниці не працюватимуть. Навчання відновиться у вівторок – 28 жовтня

В ніч перед виборами до Верховної Ради України стрілки годинників потрібно перевести на годину назад

Цьогоріч переведення годинників на зимовий час співпав з виборами у Верховну Раду України – 26 жовтня. Тому вінничанам потрібно бути уважними, пам’ятаючи, що виборчі дільниці розпочинають роботу о 8 годині ранку вже за зимовим часом, тобто на годину пізніше.

В останню неділю жовтня, 26 числа, Україна перейде на зимовий час. Такі зміни відбудуться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Пpо порядок числення часу нa території України». О 4-ій годині ранку українці мають перевести стрілки годинників на годину назад.

Перехід на зимовий час відбудеться в ніч перед позачерговими виборами до Верховної Ради України. У зв'язку з цим вінничанам потрібно пам’ятати, що виборчі дільниці відкриються о 8-ій годині і працюватимуть до 20 вже за зимовим часом.

Також нагадуємо, що у 32 школах Вінниці будуть розташовані 53 виборчі дільниці. Ще одна виборча дільниця діятиме у Палаці дітей та юнацтва. Тому, у зв’язку з підрахунком голосів, у понеділок (27 жовтня) ці заклади не працюватимуть. Навчання відновиться у вівторок – 28 жовтня.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Теги: вибори
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)