Задля уникнення непорозумінь у день виборів, городянам надсилатимуть для перевірки повідомлення із їхніми особистими даними

13.08.09 00:49 2591

12 серпня у залі засідань міської ради відбувся брифінг на тему: «Первинне уточнення реєстру виборців», на якому начальники відділів ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці розповідали про нововведення, які чекатимуть на городян на найближчих виборах.

Задля уникнення непорозумінь у день виборів, городянам надсилатимуть для перевірки повідомлення із їхніми особистими даними

У відповідності до чинного законодавства та постанови Центральної виборчої комісії від 18 травня 2009 року №27, у Вінниці на даний час проводяться роботи з первинного уточнення персональних даних Державного реєстру виборців. Зокрема, проводилось уточнення адресної підсистеми Реєстру. Крім того, проведено роботу з поновлення персональних даних Реєстру на підставі тих подань, які були надані відповідними органами, закладами, установами та організаціями. Щоб уникнути непорозумінь, які спостерігалися у минулих роках (зокрема, невідповідність прізвищ та імен виборців, дати народження тощо, або взагалі відсутність даних у списках) - городянам, які досягли виборчого віку, надсилатимуться іменні повідомлення із вказаними персональними даними, в яких окрім вищезазначених даних, вказуватимуться також місце народження та місто, в якому проживає виборець. Отримавши дане повідомлення, виборець має уважно ознайомитись із документом та перевірити, чи всі його дані записані вірно. У разі виявлення помилок, та у випадках, якщо повідомлення отримано не було, слід звернутися до відділів Державного реєстру виборців із паспортом громадянина України та із відповідною заявою.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради у Ленінському районі м. Вінниці Анатолій Синявський звернувся до молоді, яка щойно досягнула 18-річчя, а також до громадян, які на минулих виборах із різних причин не змогли знайти себе у списках, - із проханням звернутися до відділів Державного реєстру виборців задля перевірки наявності їхніх персональних даних у Реєстрі.

Телефони для довідок відділів ведення Державного реєстру виборців:
  • 59-53-25 – Староміський район;
  • 59-53-27 – Ленінський район;
  • 59-53-29 – Замостянський район.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)