У день виборів людей на візках перевозитиме спеціальна служба, забронювати цю послугу можна до 22 жовтня

06.10.15 14:51 2412 0

У день виборів людей на візках перевозитиме спеціальна служба, забронювати цю послугу можна до 22 жовтня

Вінничани, які пересуваються на візках і мають бажання проголосувати під час місцевих виборів на дільницях, а не вдома, можуть безкоштовно скористатися послугами Служби супроводу та Служби перевезення людей на візках. Для цього не пізніше 22 жовтня необхідно звернутися за телефоном 57-20-07, щоб забронювати відповідну послугу.

25 жовтня у Вінниці відбудуться місцеві вибори. Для того, щоб у них взяли участь люди з обмеженими фізичними можливостями, у день голосування буде працювати Службу перевезення людей на візках та Службу супроводу людей з ОФМ, що діють при ГО «Гармонія».

«Частина візочників виявляють бажання голосувати не в дома, хоча мають таку можливість відповідно до Закону, а саме на виборчих дільницях. Тож, вінничанам, які бажають скористатися цієї можливість, потрібно звернутися до Служби супроводу та Служби перевезення людей на візках за телефоном 57-20-07. Забронювати відповідну послугу потрібно не пізніше 22 жовтня, вказавши, яку саме допомогу необхідно», – каже голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк.

Довідка

Служба перевезення людей на візках діє у Вінниці з 2006 року. Вона працює при ГО «Гармонії» за фінансової підтримки Вінницької міської ради. При Службі перевезення людей на візках діє Служба супроводу людей з ОФМ (обмеженими функціональними можливостями), працівники якої допомагають людям з проблемами зору потрапити у визначене місце, а людям на візку – піднятися сходами тощо.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)