Незважаючи на карантин, навчальні плани закладів освіти області будуть виконані

18.11.09 06:38 4484

Епідеміологічна ситуація, наслідком якої стали вимушені канікули у навчальних закладах області, зумовила виникнення актуальних для освітян питань щодо оплати праці педагогічних працівників та системи відпрацювання навчальних годин за період карантину.

Незважаючи на карантин, навчальні плани закладів освіти області будуть виконані

У зв’язку з цим, управління освіти і науки облдержадміністрації, згідно з пунктом 1.3 наказу Міністерства освіти і науки України від 30.10.2009 р. № 996, рекомендує керівникам відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), директорам загальноосвітніх навчальних закладів переглянути терміни та тривалість зимових та весняних канікул, зокрема, використати як навчальні дні 28, 29, 30 грудня 2009 року та 22-26 березня 2010 року, а решту сім днів відпрацювати за рахунок інтенсифікації навчального процесу, об’єднання тем, додаткових уроків тощо.

Оплата праці педагогічних працівників за період карантину здійснюватиметься відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2009 р. № 1188 «Деякі питання оплати праці керівних, наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників, професіоналів, фахівців та інших працівників установ закладів освіти» в обсягах, які були до початку канікул.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)