Першого квітня на Центральному автовокзалі будуть безкоштовно проводити обстеження на туберкульоз

31.03.16 14:34 1343 0

Першого квітня на Центральному автовокзалі будуть безкоштовно проводити обстеження на туберкульоз

«1 квітня медичні працівники знову обстежуватимуть вінничан у пересувному флюрографічному автобусі. Цього разу він стоятиме біля першої платформи на Центральному автовокзалі. Тож, всі бажаючі зможуть тут зробити флюорографію та виключити можливість захворювання на туберкульоз», – каже директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш.

Також Олександр Шиш зазначив, що профілактичні флюорографічні обстеження є дуже важливими для раннього виявлення туберкульозу. Проте, на жаль, люди часто нехтують цими дослідженнями і, як результат – запущена хвороба.

Довідка

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу, передається повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової при вдиханні пилу (аерозолю), в якому є мікобактерії. Кожен хворий на туберкульоз заражає до 20 здорових осіб, тому є небезпечним для оточуючих.

У Вінниці в 2015 році виявлено 129 випадків захворювання на туберкульоз. У місті спостерігається незначне зростання рівня захворюваності на цю недугу: з 38,8 (у 2014-му) до 39,2 на 100 тис. населення. А флюорографічне обстеження з профілактичною метою за 2015 рік пройшло 122052 вінничанина.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)