У ЖЕКах з’явились таксофони для прямого зв’язку з диспетчерською виконкому

28.12.09 02:49 2431

У Вінниці зроблено наступний крок до вдосконалення роботи міських ЖЕКів. У приміщеннях житлово-експлуатаційних контор встановлено безкоштовні таксофони із прямим зв'язком з диспетчерською службою виконкому (її номер 15-60) та сектором оперативного опрацювання інформації «Гаряча лінія»(тел. 59-51-11).

У ЖЕКах з’явились таксофони для прямого зв’язку з диспетчерською виконкому

Ідея забезпечення безкоштовним зв'язком мешканців із диспетчерською «прямо» із приміщень ЖЕКів належить управлінню житлового господарства міської ради. Часті нарікання на роботу житлово-експлуатаційних контор змушували шукати рішення оперативної передачі інформації в органи влади. Нові таксофони дають можливість безперешкодно звертатись на «Гарячу лінію». Телефон знаходиться у доступному місці і кожен мешканець міста має вільний доступ до нього. Особливо ця послуга стає у нагоді, коли виникають конфліктні питання чи грубі порушення з боку працівників контор.

Робота про встановленню і підключенню таксофонів вже завершилась. Такий телефонний апарат має кожен ЖЕК. Працівники управління житлового господарства міської ради очікують позитивні результати. «Можливість громадян швидко і безперешкодно поскаржитись на роботу ЖЕКів буде стримувати співробітників житлово-експлуатаційних контор від грубих порушень, які вони можуть допустити у своїй роботі.» - вважає заступник начальника управління житлового господарства міської ради Роман Фурман.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)