Все більше сервісів та послуг можна отримати через мережу Інтернет, не виходячи з дому. Служба зайнятості також робить обслуговування клієнтів більш зручним та мобільним. З початку 2017 року діє новий сервіс Державної служби зайнятості – «Електронна черга реєстрації безробітних».

«Якщо ви бажаєте здійснювати пошук роботи за сприяння служби зайнятості, отримати юридичну консультацію чи консультації щодо вибору професії, проходження професійного навчання, участі в громадських роботах, можна зарезервувати час для відвідування фахівця центру зайнятості он-лайн в мережі Інтернет», - розповідає директор вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

Для того, щоб записатись на первинний прийом до фахівця чи отримання консультації будь-якого центру зайнятості достатньо зайти на портал Державної служби зайнятості в рубрику «Електронні сервіси» підрубрика «Електронна черга реєстрації громадян», де необхідно вказати свої дані, обрати мету відвідування, зручні для себе центр зайнятості, дату та час.

Довідково: З початку 2017 року понад 8 тисяч осіб скористались послугою «Електронна черга реєстрації безробітних».Переглядів: 4216
Поширень: 0