За тиждень до Пасхи у Вінниці відбудеться ярмарок сільгосппродукції

16.03.10 08:46 3200

Напередодні Великодня, 27 березня, на проспекті Юності, в рамках постійно діючого проекту «Купуй вінницьке», відбудеться сільськогосподарський ярмарок. До участі у ньому можуть долучитись товаровиробники з усієї області.

За тиждень до Пасхи у Вінниці відбудеться ярмарок сільгосппродукції

Управління розвитку споживчого ринку та послуг Вінницької міської ради організовує ярмарок таким чином, щоб свою продукцію змогли реалізувати саме виробники. До участі у торгівлі не будуть допускати підприємців, які перекуповують товар. Для таких місця не виділятимуться.

«Ми знаємо, що напередодні свят ціни на ринках на продукти харчування зростають, тому ми рекомендуємо виробникам-учасникам ярмарку надати можливість вінничанам купити продукти за нижчими цінами», - розповідає начальник управління розвитку споживчого ринку та послуг Сергій Кудлаєнко.

За попередніми підрахунками у ярмарку візьме участь більше сотні сільгоспвиробників. На проспекті Юності для кожного з них буде виділено місце. Усі товаровиробники, які мають бажання взяти участь у ярмарку, повинні завчасно подати заявку до управління споживчого ринку та послуг міськради. Усю необхідну інформацію вони можуть отримати, зателефонувавши за номерами тел. 35-17-66 та 35-04-47.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)