За спалювання сміття та листя мешканцям приватного сектору загрожує штраф

30.03.10 00:25 6896 4

А також штраф за складування за межами приватних територій будівельних матеріалів

За спалювання сміття та листя мешканцям приватного сектору загрожує штраф

Згідно «Правил благоустрою м. Вінниці» мешканці приватного сектору зобов'язані прибирати тротуари, прибудинкові території, впорядковувати зелені зони на відстані 10 метрів від домоволодіння. Справжні господарі з настанням тепла вже розпочали це робити. В той же час дехто став порушувати інші правила - про заборону спалювання сміття та листя.

Наприкінці минулого року, коли люди розпочали збирати опале листя, голови квартальних комітетів поінформували усіх мешканців приватного сектору про заборону спалювання листя на території міста. Ще з минулої осені працівники підприємства «ЕкоВін» зобов'язались його вивозити разом із твердими побутовими відходами. На початку весни проблема повторюється - мешканці знову палять сміття. На території приватного сектору вже розпочали працювати представники інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом Вінниці. За такі порушення вони мають право накласти штраф у розмірі від 340 до 1360 грн.

Ще одне порушення правил благоустрою, яке часто зустрічається у приватному секторі, - складування за межами приватних територій будівельних матеріалів: відсіву, піску, щебеню, цегли, дров тощо. Такі випадки також відслідковують працівники інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста.

Окрім цього, мешканці приватного сектору не повинні забувати й про укладання договору щодо вивезення твердих побутових відходів та вчасно сплачувати за цю послугу і зберігати квитанцію, яка є доказом проплат. Якщо ж мешканці не сплачують за вивезення відходів - голови квартальних комітетів мають право не видавати їм різні довідки.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Sergij
  Sergij
  30-03-10, 22:24 | IP:109.108.224...
  Становище з вивозом сміття погане не тільки у місті. Але палити листя - це не правильно. Зробіть собі компостну яму (не купу) і будете мати безліч органічних добрив. Як це робиться за кордоном та гарних господарів. А сидіти і чадіти біля горящої купи - треба бути гурманом.
 • 3. Ruslan
  Ruslan
  30-03-10, 21:26 | IP:93.180.200...
  В при ватному секторі листя багато, Куда ж його пакувати щоб потм віддати мусорщикам. Мішків не наберешся. Придумали б якісь контейнери на вулицях для народу.
 • 2. Олександр
  Олександр
  30-03-10, 08:38 | IP:95.134.45...
  Для міста всі ці починання дуже добрі,від себе можу сказати що другий день палять сміття в будинках по вул.Давнила Нечая, напроти кафе "Під млином", але ніхто не приймає ніяких мір. А те що "голови квартальних комітетів поінформували усіх мешканців приватного сектору про заборону спалювання листя на території міста", - де та інформація і кого вони інформували????- крім отримання заробітної платні ВОНИ нічого не роблять!!! Люди самостійно звертались- би але до кого ???- ДЕ ТА ІНФОРМАЦІЯ???
 • 1. defender
  defender
  30-03-10, 02:31 | IP:95.134.14...
  А как проходит вывоз твердых бытовых отходов знаете? В четверг, около 10 часов утра (все же богачи и не работают!?!)едет бортовая машина и на кузове сидят рабочие, которые загружают в кузов мусор в пакетах. А где предоставление контейнеров для мусора? Живем как в стране третьего мира! Кто не верит - понаблюдайте за вывозом мусора в частном секторе.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)