Вакцинація проти кору та краснухи – не примусова, але обов’язкова

16.05.08 16:51 3578 8

В травні в обласному центрі планується додаткова імунізація проти кору та краснухи. Для реалізації даної кампанії у Вінниці створено 132 бригади медпрацівників, які повинні будуть працювати на 89-ох щеплювальних пунктах.

Вакцинація проти кору та краснухи – не примусова, але обов’язкова

Для імунізації буде використана вакцина виробництва компанії Serum Institute - найбільшого в світі виробника вакцин проти кору, краснухи, дифтерії та інших інфекційних захворювань. Вона використовується вже більше 15 років у 140 країнах світу. Вакциною виробника, яка буде застосовуватися в Україні (і в тому числі у Вінниці), вже імунізовано більше 100 мільйонів людей у різних кампаніях і в рамках планових програм вакцинації в багатьох країнах Європи, Азії, Південної та Північної Америки.

«Основним критерієм для вибору вакцини, - каже начальник міського управління охорони здоров’я Тамара Васильчук – стало те, що вакцина була сертифікована Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), яка застосовує суворі критерії для забезпечення якості вакцин. Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) закуповує вакцини, ґрунтуючись на здатності виробника відповідати стандартам якості і графікам постачання. Рішення про джерело конкретного постачання вакцини залежить головним чином від того, у кого з виробників є необхідна кількість вакцин на той момент, коли вона необхідна країні. В рамках такої масштабної кампанії, яка проводиться в Україні, цей виробник сертифікований ВООЗ, зміг надати необхідну кількість доз вакцин».

Вакцина пройшла всі необхідні перевірки, включаючи клінічні випробування, відповідно до міжнародних стандартів (протоколів) і була сертифікована ВООЗ. Ця організація застосовує дуже жорсткі процедури для оцінки потужностей виробництва вакцини і дотримання стандартів якості.

Міністерство охорони здоров’я рекомендує всім представникам цільової групи зробити щеплення під час кампанії, щоб захистити себе і своїх майбутніх дітей. Вакцинація проводиться обов’язково, але не примусово.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Саша
  Саша
  11-06-08, 16:38 | IP:92.112.180...
  никогда не пойду к нашим врачам на вакцинацию!! и никто меня не заставит!!!
 • 7. Dorota
  Dorota
  18-05-08, 21:35 | IP:92.112.51...
  Умереть от вакцины можно быстрей, чем от болезни. Какой смысл прививаться? Давно был голодомор?Нужны новые жертвы?
 • 6. кк
  кк
  18-05-08, 13:16 | IP:79.124.145...
  Пусть вакцинируют всю Верховную раду!!!!!!!!!
 • 5. ВВ
  ВВ
  17-05-08, 10:08 | IP:82.207.108...
  Нас вже не 46 млн., а буде ще менше, якщо не проводитимуть вакцінацій. Тільки не треба народ накачувати простроченими і неперевіреними препаратами.
 • 4. ira
  ira
  16-05-08, 17:44 | IP:193.110.188...
  to Anonim а хочешь стать участником эксперимента? готовь белые тапочки сразу

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)