Звернення ГУ МНС України у Вінницькій області до населення

19.07.10 12:34 5275

Головне управління МНС України у Вінницькій області вкрай стурбоване станом справ із травмуванням та загибеллю людей на воді.

Звернення ГУ МНС України у Вінницькій області до населення

Незважаючи на заходи, які вживаються ГУМНС та органами державної влади щодо попередження травмування та загибелі людей через грубе порушення правил поведінки на воді з початку року водна стихія забрала життя більше 70 подолян. Працівники служби "101" врятували на водоймах восьмеро громадян, в тому числі дві дитини.

Шановні громадяни!

Звертаємося до вас із проханням дотримуватися основних вимог безпеки.

Пам'ятайте: більшість людей гине через купання в необладнаних місцях, нещасні випадки найчастіше трапляються при порушенні правил поведінки на воді.

Варто знати, що основними умовами безпеки є суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах; постійний контроль дорослих за дітьми у воді.

Відпочинок на воді повинен бути тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.

Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці.

Уникайте води із швидкою течією.

Не заходьте у воду напідпитку.

Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на «дикому пляжі», у незнайомому місці не пірнайте з берега, гірки, дерева.

Дотримання цих нескладних правил поведінки на водних об'єктах забезпечить Вам радісний, приємний і головне - безпечний відпочинок.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ГУ МНС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)