На території міста з’явився новий спосіб шахрайств

18.08.10 07:18 3650

Останнім часом на території міста почастішали випадки скоєння шахрайських дій за допомогою мобільних телефонів.

На території міста з’явився новий спосіб шахрайств

Як повідомив заступник начальника Ленінського відділу міліції міста Вінниці Анатолій Коцюруба, зловмисники діють за наступною схемою. В нічний час телефонують до своєї жертви та повідомляють, що у когось з її рідних людей виникли проблеми з правоохоронними органами і на даний час ця людина знаходиться у відділі міліції. Для того, щоб владнати питання з правоохоронцями та звільнити людину з відділу міліції необхідні гроші. Шахраї називають необхідну суму та рахунок, на який їх жертва негайно має перерахувати гроші. Приголомшена такою новиною, людина починає телефонувати до свого родича, який начебто потрапив у халепу, але його мобільний телефон не відповідає або з ним відсутній зв'язок. Тоді розгублена жертва йде до найближчого терміналу поповнення рахунку, які розташовані на вулицях та майже в усіх магазинах міста, і переказує необхідну суму грошей.

Днями жертвою такого способу шахрайства стала жінка, до якої подзвонив невідомий чоловік та сказав, що її син знаходиться у міліції. Для того, щоб вирішити питання необхідно 4 000 гривень. Не довго думаючи, жінка перерахувала вказану суму на рахунок шахрая.

Отже, правоохоронці звертаються до всіх громадян міста, якщо до Вас зателефонували з таким повідомленням, не поспішайте переказувати кошти на рахунок злодіїв. З’ясуйте, чи дійсно Ваша рідна людина заходиться у міліції. Це Ви можете зробити зателефонувавши до чергової частини райвідділів міста за телефонами:

  • Міське управління міста Вінниці 59-33-29;
  • Ленінський райвідділ міліції 59-33-26;
  • Замостянський райвідділ міліції 59-33-30;
  • Староміський райвідділ міліції 59-33-28.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)