Перевірте себе у списках виборців

25.10.10 08:20 3119 2

Щоб уникнути проблем із голосуванням 31 жовтня, усім виборцям варто перевірити себе у списках

Перевірте себе у списках виборців

Наступної неділі, 31 жовтня, в Україні відбудуться чергові вибори до місцевих органів влади. Для того, аби кожен вінничанин мав змогу безперешкодно здійснити своє волевиявлення, варто вже сьогодні перевіряти себе у попередніх списках виборців, що знаходяться на дільницях. Таким чином, можна не лише переконатись, що людина є у списках, а й перевірити особисті дані, аби не було помилок у прізвищі, імені чи по-батькові.

Згідно законодавства України, кожен виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії, або ж безпосередньо до органів Державного реєстру, із заявою щодо уточнення попереднього списку виборців. Зокрема, подати заяву про включення або ж виключення із списку особисто себе чи інших осіб.

Також слід перевірити у списках наявність відповідної позначки для тих людей, які у силу постійної нездатності пересуватись самостійно мають право голосувати у своїй оселі. Це потрібно зробити для того, аби у день виборів, 31 жовтня, представники ДВК змогли забезпечити волевиявлення таких вінничан, приїхавши до них дому.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради у Ленінському районі Анатолій Синявський нагадує виборцям, що заяви до дільничної виборчої комісії необхідно подати не пізніше, ніж за три дні до дня голосування. «При цьому, слід враховувати, що органи ведення Державного реєстру виборців формують уточнений список виборців в електронному вигляді 26 жовтня, - говорить Анатолій Синявський. - Тому усі наступні заяви вінничанам слід відносити в індивідуальному порядку до дільничних виборчих комісій, адже, якщо заява подана до 28 жовтня включно, дільнична комісія має право на внесення змін до роздрукованого списку виборців вручну».

Після 28 жовтня зміни вноситимуться лише на виконання відповідного рішення суду.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. defender
  defender
  26-10-10, 09:15 | IP:95.135.102...
  Перевірте списки = дайте свиням дістатися корита!
 • 1. Винничанка
  Винничанка
  25-10-10, 16:51 | IP:81.30.168...
  Хочу обратить внимание на такой факт: пошла сверить свои данные в электронном реестре избирателей (сменила прописку и фамилию). Там по паспорту сверили, все отмечено и все изменения внесли. НО! Приглашение пришло с ошибкой в фамилии. На всякий случай подошла на избирательный участок. В печатном списке тоже ошибка.
  Так что дорогие сограждане НЕ ПОЛЕНИТЕСЬ И ЗАЙДИТЕ НА СВОЙ ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ УЧАСТОК - ПРОВЕРЬТЕ СВОИ ДАННЫЕ.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)