Увага! Конкурс дитячої творчості «Державтоінспектор, діти та інші учасники дорожнього руху»

08.11.10 12:08 4051

З 1 листопада по 1 грудня 2010 року проводиться ІV обласний конкурс дитячої творчості серед вихованців дошкільних та учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів на тему: «Державтоінспектор, діти та інші учасники дорожнього руху»

Увага! Конкурс дитячої творчості «Державтоінспектор, діти та інші учасники дорожнього руху»

З метою запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, активного залучення дітей і юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, правил безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах, у сільській місцевості та у транспорті, прищеплення підліткам поваги до професії правоохоронця, формування у них позитивного іміджу інспектора ДАІ, а також з нагоди відзначення Дня міліції.

У день професійного свята правоохоронців (20 грудня 2010 року) працівники Державтоінспекції у регіонах області відзначать авторів кращих робіт дипломами та цінними подарунками.

19 грудня 2010 року у адміністративному приміщенні Управління ДАІ УМВС у Вінницькій області (м. Вінниця, вул. Ботанічна, 23) урочисто відкриється галерея кращих творчих робіт під назвою: «Державтоінспектор очима дітей». Галерея працюватиме до 20.01.2011 року. Упродовж періоду її роботи Державтоінспекція Вінниччини проводитиме Дні відкритих дверей для дітей.

Переможці обласного конкурсу «Державтоінспектор, діти та інші учасники дорожнього руху» будуть запрошені до УДАІ УМВС на Новорічне свято, під час якого буде здійснено нагородження дипломами та цінними подарунками.

Правила та умови конкурсу визначені у затвердженому УДАІ УМВС та Управління освіти і науки у Вінницькій області Положенні, яке додається.

Прикрiпленi файли

dockonkurs_dai.doc [50.5KB, (doc)]

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ВОПР УДАІ УМВС
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)