Здоров'я чоловіків – проблема, яку необхідно вирішувати

11.11.10 12:56 2297 2

В управлінні охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації відбулась нарада, на якій обговорювались питання збереження та відтворення здоров'я чоловічого населення області.

Здоров'я чоловіків – проблема, яку необхідно вирішувати

Українські чоловіки живуть на одинадцять років менше, ніж жінки, констатували учасники наради. Це при тому, що в більшості розвинутих держав така різниця на користь «слабкої» статі становить 2 - 5 років. Середня тривалість життя жінок в Україні - 75 років, а чоловіків – 64 (по Вінницькій області відповідно 72 та 65,9 років).
Було зазначено, що за прогнозами кожен третій сорокарічний чоловік не доживе до 60 років.

В нашому регіоні основні причини смертності чоловіків 30-40 років – це зовнішні фактори (нещасні випадки, отруєння, травми, самогубства, убивства) – 30,2%, серцево-судинні захворювання – 26,3%, хвороби органів дихання – 25,8%, хвороби органів травлення – 11,5%, інфекційні захворювання (переважно туберкульоз) – 4,3%.
Всього у 2009 році серед мешканців області працездатного віку, померлих внаслідок зовнішніх причин смерті, чоловіки складають – 80,3%.

За меншу, ніж у жінок, тривалість життя чоловіки мають звинувачувати передусім самих себе. Коротший вік чоловіків – це плата за агресію, за брак інстинкту самозбереження і за шкідливі звички. Крім того, чоловіки менше цікавляться своїм здоров’ям - як фізичним, так і психічним.

Питання чоловічого здоров’я, на відміну від жіночого, здебільшого обходять стороною, і в державі публічно не обговорюють. А суспільство уже зараз наражається на гострі кути ігнорування цього питання.

Учасники наради запропонували розпочати широку дискусію у галузевій медичній газеті з метою привернення уваги медичних працівників та громадськості до питання чоловічого здоров'я.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Андрей
  Андрей
  11-11-10, 17:24 | IP:77.121.104...
  По поводу заголовка статьи. Здоровье - это не проблема, проблема - это его состояние. А вот здоровье - это как раз хорошо. Учитесь писать, "журналисты"
 • 1. OleG
  OleG
  11-11-10, 13:35 | IP:178.74.192...
  Абсолютно не согласен с автором в том что мужчины живут меньше потому что имеют вредные привычки.

  В всех моих предыдущих работах, в коллективах 95% женщин курят, а вот мужчины воздерживаются....

  Причина совсем в другом. Тема пока не раскрыта..

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)