У Вінниці введено муніципальну пільгу по сплаті за користування гаражами

02.12.10 07:56 5303 2

Пільгу матимуть мешканці, які отримують субсидію на комунальні послуги

У Вінниці введено муніципальну пільгу по сплаті за користування гаражами

В останній день листопада виконком міської ради прийняв рішення про встановлення муніципальної пільги по сплаті внеску до фонду «Соціально-економічного розвитку міста» за використання тимчасових конструкцій для господарських потреб (гаражів) для мешканців міста з невисоким рівнем доходів. Ініціатором запровадження такої пільги став Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Згідно рішення виконкому, отримати муніципальну пільгу у розмірі 50% від загального розміру внеску матимуть право мешканці, які отримують субсидію на комунальні послуги, мають оформлений на своє ім'я гараж та є власником і безпосереднім користувачем автомобіля. Це нововведення розширить коло вінничан, які менше сплачуватимуть за гаражі.

Для оформлення пільги по сплаті внеску до фонду «Соціально-економічного розвитку міста» за користування гаражем мешканцям з невисоким рівнем доходів необхідно звернутись до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання, які будуть вести персоніфікований облік громадян, котрі мають право на муніципальну пільгу.

Для довідки:
З 2007 року на таку ж знижку в розмірі 50 % оплати за користування тимчасовими конструкціями (гаражами) мають право вдови померлих інвалідів війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС ІІ категорії, інваліди опорно-рухового апарату ІІІ групи, інваліди загального захворювання І і ІІ групи. Звільняються взагалі від сплати внеску інваліди війни та прирівняні до них особи. А пільга у розмірі 75% надається учасникам бойових дій та ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії, інвалідам опорно-рухового апарату І і ІІ групи, інвалідам з дитинства І групи, особам, які здійснюють догляд за інвалідами з дитинства І групи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Гєннадий Владимирович
  Гєннадий Владимирович
  03-12-10, 01:13 | IP:109.108.255...
  Украина в войнах не участвует. по телику про участие Украины в войнах не рассказывают, в газетах не пишут, народ молчит. Откуда столько инвалидов войны? только о них и забота повсюду. О молодых матерях позаботится не хотите? Они ведь как на передовой, ещё покруче будет.
 • 1. Алехх
  Алехх
  02-12-10, 14:27 | IP:195.34.204...
  Лучше бы цену установили нормальную, что бы платили все!
  А так в Виннице самые дорогие цены по стране...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)