Під час карантину вінницькі школярі за допомогою Інтернету мають змогу навчатися вдома

15.12.10 16:20 3246

Для організації навчальної діяльності учнів під час карантину розроблені спеціальні педагогічні програмні засоби.

Під час карантину вінницькі школярі за допомогою Інтернету мають змогу навчатися вдома

Для організації навчальної діяльності учнів під час карантину Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій ФМГ№17 розроблені спеціальні педагогічні програмні засоби. Тепер, за умови наявності вдома комп'ютера з підключенням до мережі Інтернет, школярі мають можливість користуватися матеріалами для навчання та самостійно перевіряти свої знання.

Для цього учням 5-11 класів необхідно зареєструватися у системах «Готуємося до уроків» (http://disted.edu.vn.ua) та «Перевірка знань» (http://test.edu.vn.ua). В розділах відповідного класу школярі можуть знайти навчальні матеріали з більшості предметів шкільної програми для самостійного вивчення та опрацювання. Крім того, учні мають можливість пройти тест та перевірити свої знання.

У разі виникнення питань, школярі мають змогу звернутися до авторів курсу через вбудований в систему Інтернет-форум. Також учням вінницьких загальноосвітніх шкіл пропонуються матеріали для поглибленого вивчення окремих предметів (наприклад, математично-природничого профілю), а також матеріали, які викладались в попередні роки навчання. Це дасть можливість повторити раніше вивчені матеріали та покращити свої знання.

Крім того, з 15 грудня вчителі фізико-математичної гімназії будуть проводити уроки в режимі он-лайн. З графіком занять можна ознайомитись на сайті http://disted.edu.vn.ua.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)