З 1 січня архівні довідки можна буде отримувати у «Прозорому офісі»

22.12.10 01:53 4328 5

У Новому році для вінничан буде значно спрощено процедуру отримання архівних довідок, копій рішень, витягів тощо з архівних установ міста.

З 1 січня архівні довідки можна буде отримувати у «Прозорому офісі»

Тепер для отримання необхідних документів, які мають соціально-правову значимість (наприклад, при оформленні пенсії), городяни зможуть значно зекономити свій час.

Крім архівного відділу міської ради, у Вінниці працюють об'єднані архівні установи - головного управління житлово-комунального господарства, управління освіти та управління охорони здоров'я. Всі вони розміщені за різними адресами, що спричиняє незручності для громадян міста при зверненні для отримання відповідних архівних документів.

Для того, аби спростити процедуру отримання довідок городянам та задля економії їхнього часу, міський голова Володимир Гройсман доручив розробити зручну для мешканців Вінниці систему видачі документів тих підприємств, які припинили свою діяльність та матеріали яких знаходяться на збереженні в архівних установах. Тепер вінничанам не потрібно гаяти час на те, щоб дістатися до тієї чи іншої архівної установи, - з 1 січня прийом звернень та видача архівних матеріалів буде здійснюватись через Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс».

Щоб отримати ту чи іншу довідку, фізичні та юридичні особи повинні будуть звернутися до адміністратора «Прозорого офісу» із документом, що засвідчує особу, зареєструватися у черзі та отримати талон із вказаним місцем прийому в Центрі адміністративних послуг. Після висвітлення номера талона на електронному табло, подати заяву реєстратору із зазначенням особистих даних та назви підприємства, організації чи установи, з якої необхідно отримати архівні дані. До заяви обов'язково додається копія трудової книжки та вказується контактний телефон. У разі, якщо заява стосується отримання довідки про заробітну плату за п'ять років (60 місяців), виготовлену довідку можна отримати вже через 15 днів після звернення у реєстратора. Якщо ж дані стосуються терміну більше п'яти років або ж за весь трудовий стаж, такий документ можна отримати у місячний термін з дня реєстрації звернення у відповідності до Закону України «Про звернення громадян».

Як повідомила виконувач обов'язків начальника архівного відділу Вінницької міської ради Тетяна Аладіна, на даний час створено єдиний довідник фондів усіх міських установ, підприємств та організацій, що припинили свою діяльність та не мають правонаступників. «До єдиного довідника фондів увійшло близько тисячі установ, - говорить Тетяна Аладіна. - Така єдина база дозволить прискорити пошук фонду необхідного громадянину підприємства, організації або установи та зекономити час відвідувачів».

Для довідки:
Щороку працівники архівного відділу Вінницької міської ради видають близько трьох тисяч документів. Переважно - це довідки про нарахування заробітної плати, довідки про трудовий стаж та інші. В цілому в міському архіві знаходиться близько 55 тисяч одиниць збереження. Це архівні матеріали майже 670 вінницьких підприємств, установ та організацій, які припинили свою діяльність та не мають правонаступників.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. гость
  гость
  23-12-10, 00:56 | IP:109.108.246...
  зачем врать - в прозором офисе льготы не оформляются на жкх. А по поводу справок их всегда было две - наличие льготы и состав семьи. А попробуйте на месте инвалида разнести по 5-ти инстанциям?! при чем в Газе и теплосети - очереди и постоянные скандалы. И потом язвите, что неудобно будет бегать по этажам.
 • 4. Igorn
  Igorn
  22-12-10, 16:13 | IP:178.95.185...
  посадить все службы вместе ?! ну да построить один "хмарочос" и всег туда и будет удобно, хотя потом снова будет неудобство по этажам бегать
 • 3. Наталья
  Наталья
  22-12-10, 12:18 | IP:195.34.204...
  Я в этом году оформляла льготы. Все рекордно быстро. Так что не нужно демагогии. Количество справок уменьшилось до 2, у каждого человека есть свое время приема и т.д. Пришел, выбил в терминале талон и ждешь. И никто не лезет по знакомству и без очереди.
 • 2. Гостю
  Гостю
  22-12-10, 11:28 | IP:92.112.24...
  А там вообще всё делается по СОВЕСТИ!
 • 1. ГОСТЬ
  ГОСТЬ
  22-12-10, 03:10 | IP:109.108.246...
  Все платные услуги в "прозорому офісі!. А вы попробуйте инвалиду, участинку войны и т.д. оформить льготу по ЖКХ. Так вот, надо пройти 5 инстанций , при чем большинство из низ с очередями и далеко от транспорта :
  1. Собез
  2. Вииницагаз
  3. ЖЕК
  4. Обленерго
  5. Теплосеть
  Если такая забота про граждан, то почему нельзя выделить помещение, где посадить все службы вместе ?!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)