В Україні з’явилася перша спеціалізована соціальна мережа для ОСББ

25.03.11 10:10 3944 1

Створення мережі ініціювала громадська організація «Демократичний Альянс»

В Україні з’явилася перша спеціалізована соціальна мережа для ОСББ

В Україні з’явилася перша спеціалізована соціальна мережа для співвласників багатоквартирних будинків та їхніх об’єднань «ПроОСББ.інфо». Створення мережі ініціювала громадська організація «Демократичний Альянс» у рамках проекту «Онлайн ресурсний центр «Портал ОСББ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Учасники мережі мають доступ до оперативної інформації з галузі ЖКГ, отримують консультації від найкращих експертів, проходять дистанційне навчання, обмінюються кращими практиками та історіями успіху, реалізовують спільні ініціативи.

Соціальна мережа «ПроОСББ.інфо» покликана стати платформою для комунікації та взаємодії співвласників багатоквартирних будинків з метою формування спільних інтересів, їх активного просування та захисту.

У «Демократичному Альянсі» зазначають, що мережа буде корисною для консультаційних центрів зі створення ОСББ, підрозділів житлово-комунального господарства місцевих органів влади, діючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп, що бажають створити ОСББ у своєму будинку.

Адреса мережі: www.proosbb.info

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Кирил
    Кирил
    27-03-11, 23:06 | IP:46.202.33...
    ОСББ в нинішньому вигляді, вибачтие за мою французьку, це жопа. От гляньте, як це відбувається на практиці: http://www.krivbass.in.ua/content/view/4185/1/ Окрім того, людям просто нав’язують взяти землю в оренду. Кому воно в такому вигляді треба?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)